Chcem všetko späť

Príspevok v téme: Chcem všetko späť
Lentilkaamat

ahojté ja už neviem čo mám robiť .
Rozišla som sa s chalanom a pred našim vzťahom sme boly najlepší kamaráti . No dosť sme sa pohádali a on ma už neľúbi ževraj nechce byť už ani kamarát ,pretože to nedokáže tiež . Začalo leto a chcela by som ísť sním von ,len on nechce . 10000 krát som sa mu už ospravedlňovala ,že som bola taká náladová vo vzťahu spravila som všetko pre to aby sme ostali aspon tí kamaráti volala som mu a on mi povedal,že mu nemam volať ani písať,že ak mu budem volať tak si ma pôjde dať bloknúť . Ja už neviem fakt čo mám robiť ,povedal,že mi druhú šancu nedá a pritom som mu bola verná a všetko. Chcem len ho získať späť ako kamaráta no neviem ako na to ,nechcem aby ste mi tu písali,že chce to čas on sa sám ozvee ,chcela by som to nejako urovnať ešte cez toto leto ,moc mi na ňom záleži a nieje to len tak stratiť chalana a naj kamaráta v jednom ,prosíííím poraďte mi niečo .

winki

Nápravu svojej chyby si už urobila, ospravedlnila si sa, uznala si si to. Z tvojej strany je to všetko. Teraz ho nechaj, aby sa s tým vyrovnal aj on.

Lentilkaamat

Ale on práveže je taký typ chalana,ktorý nerobí prvé kroky sám od seba a tak . Ja niesom otravná ,len čo je zlé na tom,že chcem napúraviť svoju chybu ? Myslím,že každý si zaslúži druhú šancu a nič také aby ma mal dôvod nenávidieť som mu nespravila .
Práveže som sa mu snažila v poslednej dobe pomôcť lebo mar určité problémy ,chcem len vedieť ako s adopracovať k tomu aby mi minimálne odpustil.

Fleur-de-lis

nie vždy dostaneme čo chceme. Mala by si rešpektovať, že on záujem o priateľstvo aspoň teraz nemá. Ak ti na ňom záleží tak ako vravíš, tak budeš chcieť spraviť to čo on potrebuje, čiže minimálne pauzu od teba. Ak sa ho všemožne snažíš "donútiť" k priateľstvu to nie je nič iné než sebectvo lebo tebe by priateľstvo vyhovovalo. Nechaj mu priestor a rešpektuj čo on chce/nechce.

orol

Chciet mozes, ale v tomto pripade je to utopia

-preto zbytocne nestracaj cas

-ale najma sa este viac nezhovaduj

Vsak ti musi predsa dojst na zaklade jeho poziadaviek, ze si prenho uz len obycajnou handrou

neskusena

presne tak, cim viac sa mu budes ozyvat, vnucovat a vtierat, tym viac ta nebude mat rad, dokonca to moze prist az do opovrhovania.

Aspon si v dalsom vztahu uvedomis a budes sa krotit v spravani, ktore by viedlo k rozchodu.

Tento ta zjavne neche, takze zo seba nerob nikoho, kto bude vsetkym na posmech.

ebi77777777

niekedy pocity sú nevysvetliteľné, nezamýšlaj sa nad tým, nehľadaj v tom žiadnu logiku
on to tak cíti, že nechca ťa nijak, nechaj to tak, nerieš to,
ty nemôžeš vedieť, že aké má on pocity, pravdepodobne pre neho je tak najlepšie, že ťa už nechce ani za kamarátku

proste to nerieš, nechaj to tak, bude to lepšie pre teba a pre neho tiež