Neprijatá na VŠ, čo teraz?

Príspevok v téme: Neprijatá na VŠ, čo teraz?
Monii

zdravím.. takže, nikde ma neprijali.. napíšem ešte odvolania, no čo ak ma neprijmú ani potom? neviem čo mám robiť, rodičia sú na mňa strašne nahnevaný, sklamala som ich .. vyhodili zbytočne veľa peňazí, ktorých nemáme nazvyš.. čo mám teraz robiť? pracovať? alebo rok študovať niečo, kde majú druhé kolo aj keď ma to nezaujíma? rok pracovať a potom to zase skúsiť? :((( aj tak, myslím že tu prácu nenájdem.. do zahraničia? kam? ako? :( prosím povedzte mi niekto čo mám robiť.. :(

Monii

pozerala som inzeráty tak píšu tam ľudia aj fakulty na ktorých sú :) ja tiež vôbec nikoho nepoznám tam a ani som nikdy nebola v Trnave :D treba pokukať inzeráty alebo sem napíšte nejaké info o sebe čo by bolo dôležité v prípade, že by sme boli spolubývajúce :)

sante.

Aj ja by som bola oveľa radšej na priváte priamo v Trnave, lenže nakoniec som nad tým prestala rozmýšľať, keďže v Trnave poznám 0 ľudí :D Keby ste šli aspoň na rovnakú fakultu ako ja. všetky idete na pedagogickú? Aj ty nikolis?

Monii

baby, nešli by ste radšej na privát? lebo mne sa nepáči že intráky sú mimo mesta.. zabije to veľa času aj peňazí na cestu..

JessicaI

Dievcata pocitajte s tym,ze mozete mat rozvrh hodin natiahnuty od rana az do vecera s mensimi prestavkami v hodinach a vtedy je najlepsie byvat co najblizsie pri skole.

sante.

Ja idem tiež! :)
prvákom vždy dávajú na výber to najhoršie. Jaslovské sú od školy mrte ďaleko si myslím, takže sa fakt spolieham na to, že mi pridelia Zavar. :)

JessicaI

Prezývka55
podla mna prave studium prava je v dnesnej dobe neista moznost zamestnat sa po skole.
Ja si myslim, ze ucitelov bude v buducnosti malo.

Monii

dcera si nasla ubytovanie v Trnave.
V trojizbovom byte ich byvalo 5 dievcat. Cena ubytovania je od 60eur do 150eur priblizne. Moja dcera mala za 90eur ale vo februari sa da zohnat aj lacnejsie kedze niektory skolu opustia a tak sa ubytovanie uvolni a potom je aj za nizsiu sumu napr. 60eur.

Cez prazdniny studuj anglictinu co najviac ak chces ist na tu skolu.