Iba s kondomom?

Príspevok v téme: Iba s kondomom?
sususu

Ludia mam takyto problem, chcem vediet co si o tom myslite. Mam noveho priatela, sme spolu skoro 4 mesiace a z toho takmer 3 sme spolu ako sexualni partneri... moj partner odmieta mat pohl. styk bez kondomu napriek tomu ze beriem tabletky. Na vysetrenia sme boli obaja, ja som bola iniciator aby siel. Vysledky ma v poriadku, teda obaja mame. Jeho vysvetlenie je 1, ze on so vsetkymi zenami vo svojom zivote pouzival, iba s jednou s ktorou boli spolu 6 rokov nie a to uz ubehlo 5 rokov. 2, ze po 5tich rokoch si nie je isty ci to "stihne".... 3. ze ja som mala pred nim nedavno vztah rok a pol a vie ze sme uz kondomy nepouzivali a neciti sa na to zeby mal tak skoro "ist tam, kde bol "nedavno" iny... no mal vztah aj rok a stale iba s kondomom...dost ma to vyplasilo, ja som sice velmi zodpovedny clovek a toto je prvy krat ked som nepouzivanie navrhla ja...PRVY KRAT V ZIVOTE...STALE TO BOLI MOJI MUZI KTORI TO ODMIETALI... poradte...co si o tom mysliet???? Fakt neviem.... :-/ no a hlavny dovod toho je ze ma to strasne svrbi aj ked pouzivame lublikant... :-(

sentenced

mysli na to, ze sa dost dlho nepoznate, a kazdy z vas moze potencionalne podviest s barsakou spodinou. Beskyd, si paranoik. Fakt si myslis ze pre zenu je vyhra otehotniet s niekym kto nie je milionar k?

Tatry

Presne beskýd jeden tu tak písal ze mu frajerka otehotnela akože náhodou a pritom užívala antikoncepciu a keď jej pytal ako to tak ze sa stáva. Tiež boll nasraty lebo decko ešte nechcel. Ženy vedia byť sv•• e niekedy . A fakt niektoré aj gumu prepichnu. Potom môžeš aj pohl chorôbu chytiť.

beskyd

sak to je rozumne, ja by som sa bal ze zena ma obabre ze berie tabletky a pritom by ich nebrala a potom by otehotnela. netreba zabudat ze zena je vo svojej podstate len biologicky program na plodenie deti a urobi vsetko preto aby mohla nejake splodit, je to vecou jej biologickeho determinizmu, chlap ako taky ju nezaujima. preto sa treba chranit ako sa da. okrem toho by som chlapovi odporucil aby mal tie kondomy volakde schovane lebo by sa mohlo stat ze zena ich vsetky prepichne.

whiteamerica

RNG

toto by si mohol vysvetlit zenam, co sex na jednu noc beru ako len "ved co, o nic nejde" :D

a potom ze kam tento svet speje..

RNG

Sex je velmi intimna zalezitost, nejedna sa len o spermie, ale aj ine latky co si partneri vymienaju, od bielkovin az po hromadu roznych mikrobov, ktore ma kazdy individualne ine a mnohe su prenosne len krvnym stykom, co pri sexe je.
Neraz sa stane, ze pri nechranenom sexe najma zena dostane rozne zapaly a reakcie.