"Vzťah" so ženatým

Príspevok v téme: "Vzťah" so ženatým
Sova86

Ahojte.. Možno ma budete odsudzovať po prečítaní nadpisu, no predtým ako mi budete nadávať si to aspoň prečítajte......
Po skončení školy som nastúpila do jednej firmy a svoju prácu som si veľmi obľúbila... Začali prvé zoznamovačky s kolegami/gyňami... Prišli prvé porady, školenia, služobné cesty... a vlastne na takej jednej porade to všetko začalo....
Už dlhšiu dobu som si s týmto kolegom ktorý je odo mňa asi o 20 rokov starší, atraktívny vymieňala pohľady, úsmevy, mali sme voči sebe ironické poznámky a rýpali sme jeden do druhého... Raz po skončení porady keď som čakala na TAXI, mi vošiel do cesty a povedal, že ma odvezie domov, že mám taxi zrušiť... V aute sme v podstate celú dobu mlčali a bolo mi to strašne blbé a ani som nevedela zrazu ako mám začať debatu. Keď ma doviezol, plánovala som sa slušne rozlúčiť a ísť domov. Lenže vtedy preskočila iskra a skončil u mňa na byte do skorého rána. Sex s ním, no úprimne nezažila som nič lepšie.
takto sa stretávame už asi 2 mesiace..
Problém je v tom, že jeho manželka má dosť pokročilé štádium rakoviny, vlastne nedávno sa mi s tým priznal a ja mám opäť o čosi väčšie výčitky ako som mala....
Na jednej strane to chcem ukončiť a brať to nejak tak, že asi sa potreboval uvoľniť, no na strane druhej neviem aké by to bolo bez neho, či by som to vydržala....
prosím poradte mi čo mám robiť...Ukončiť to, či pokračovať v tom a znášať v sebe aj naďalej výčitky...
ďakujem...

diabol

Ja tiež mám šéfa milenca,je ženatý a sme spolu 4roky...A klape nám to...sme spokojný obaja,tak prečo nie?A takisto som mladá a finančne som si polepšila.Celkovo si rozumieme.

kafe

ja zhrniem, čo si napísala: máš skvelý sex so ženatým a potom máš z toho výčitky. Problém je, že vraj, rakovina jeho manželky? Ani náhodou. Keby to nebolo toto, tak malé deti, dospievajúce deti, veľmi citlivé dospelé deti, úroda v záhrade o ktorú sa musia ešte postarať... proste bla-bla-bla, samé výhovorky. To, že v práci o jeho žene vedia, ehm, asi nie si jediná, ktorá skončila ako jeho matrac. Ktovie koľko vás má. Každopádne, ako milenka nemôžeš od chlapa žiadať aby ti bol verný, si proste len jedna z mnohých, ktorá je tu pre chlapa iba na večerné potešenie. Nič viac. Tak buď ti to stačí a tichúčko, potajomky mu podržíš, alebo si nájdeš niečo iné.
Inak, rakovina je fakt dobrá (a môže to byť aj pravda, to ale neospravedlňuje čo ten chlap robí! a teba už vôbec nie), jeho žena kľudne môže žiť ešte 20 rokov a on sa s ňou z princípu (Bože, chce sa mi grcať) nerozvedie. Zato veľmi empaticky ju podvádza. Proste hnus. Takže ty chceš byť najbliýších 20 rokov jedna z tých druhých? Prosím. Žiaden vzťah, nič na verejnosti, nikdy spoločná domácnosť.. i tak še da. Pre niekoho je toto životný sen. Tak si to vychutnaj.

chalice

Predpokladam, ze ty mas 20 rokov a jeho manzelka ma rakovinu, takze s nou asi tazko sexuje, cize z toho vyplyva, ze prisla mlada slecna do prace, tak preco ju nevyuzit a zblbnut jej rozum.