Milujem Sesternicu

Príspevok v téme: Milujem Sesternicu
Zoko6

Zdravím , chcem sa spítať už dlhšiu dobu je tomu rok možno dva stále sledujem svoju sesternicu,čím to je ?? prečo sa mi stále páči viac a viac ? a stále ju chcem mať pri sebe ? je to nejak choré alebo závažné ? kresťanstvo to nedovoluje je to veľký hriech ? rád by som vedel odpoved,a chcel by som jej to povedať,samozrejme neviem ako zareáguje,každý deň na nu pozerám,a ked sa tá ju aj zavolám von,lenže ona netuší možno cíti aj ona to isté len sa to bojí povedať ? prosím pomožte mi neviem čo mam spraviť,zalúbil som sa do nej

Zenya

A to takto vlastne vznikli degeneracne postihnustia ako Downov syndrom, ze sulozili blizki pribuzni??? To som nevedela...

Berky

Sem sa hodi jeden vtip (incestny)...
Sulozi brat so sestrou:
sestra : "Ty si lepsi ako foter"
brat: "Aj mama hovorila..."

zoko6

Ano v prvom rade som myslel na milovanie ... ale neviem jak jej to povedať,a myslím že cíti niečo podobné .. ked na mna pozerá , smeje sa ... a tak dalej...rád by som jej to povedal len mám strach otvoriť tú tému ...

p.d.

A s velkou pravdepodobnostou asi netrafis kliniec po hlavicke, skor seba po prste, aby som zostal verny klincovej terminologii:)

.

..ale veď zoko nikde nepíše,že ide mať s ňou deti:-)
koľko hetero,aj homo,žije spolu a nemajú spolu deti a nikto ich neodsudzuje,dokonca nie sú ani sobášení
štát takéto manželstvá povoľuje a cirkev tiež
deti splodené s takéto páru môžu mať vážne zdrav.probémy
poznám osobne prípad,keď sa im narodili postupne štyri deti,tri z nich nedožili ani jedného roku,jedna dcéra ako 30ročná spáchala samovraždu