SMS v priatelovom mobile

Príspevok v téme: SMS v priatelovom mobile
2481

dobry vecer, pisem k teme o ktorej som si myslela ze sa ma nikdy tykat nebude, ze taka vo vztahu nebudem...ale stalo sa...v priatelovom mobile som nasla sms adresovanu zene, dohadovali si stretnetie,viem ze urcite nejde o pracu, bola to osobna sms...ja viem, si poviete ach tie zeny, si hned nahovarame, ale tak zase byt naivnou a zaslepenou tiez nie je cesta...sme s frajerom rok a doteraz som nemala ziadne pochybnosti o jeho vernosti,ani na jeho spravani nebadam ziadne zmeny, zeby jeho city ochladli alebo nieco take,z jeho reci so mnou planuje buducnost, len tu sms neviem dostat z hlavy,urcite nechcem byt stihacnou v nasom vztahu, ani mu stale dychat na krk, ale trapi ma to, moje city k nemu su ine, z cisteho vztahu je len podozrievanie a nedovera, mozno by bolo najlepsie si to vysvetlit- len zase by mal on pravdu v tom- preco mu kontrolujem sms, cize som ticho radsej, mozno to zbytocne nafukujem cele, ale mozno som ho za ten rok nespoznala dostatocne, a toto mi ma otvorit oci, ja viem ze nepoznate mna ani jeho, ale predsa by som chcela vediet ci mate niekto s tymto niecim skusenost, hm? dakujem:)

2481

ahojte, dakujem vam ze ste sa zapojili do debaty, v sms bolo nieco take ze by sa s nou rad stretol na kave a poporezal na nu (no, tak toto je uz asi celkom dost) a ci je facebuku sa jej pyta, asi tolko...nechcem sa unahlit ani mu robit sceny, len je to podozrive, asi tak...dlho mlcat ale nevydrzim, takze je len otazkla casu kedy sa kvoli tomu pohadame...ale ludia, nebadala by som zmenu na jeho spravani kebyze riesi inu zenu? ved by som vycitila ze sa nieco deje, ci? neviem co mam robit...

neskusena

A ved co je na otm ze sa s niekym dohaduje? Ja sa tiez stretavam s priatelmi, chodim s nimi von aj sama a priatel ich nepozna.
Takisto ani o jeho krokoch nepotrebujem vediet. Raz za cas mame take ze ja ide niekde, ja idem niekde..
Ved vo vztahu preda musi byt dovera. A nie ze ty ho nachytas na kave s nejakou babou, urobis mu scenu a nakoniec zistis, ze to bola poistovacka, alebo niekto u koho vybavoval darcek, aelbo podobne...

doubledog

existuju vselijake pripady

niekedy sa kamosi zmocnia mobilu (clovek ide napr. na wc) a pisu blbosti akoze strasna sranda.

stat sa moze vselico, takze si treba veci preverit.

sususu

ved napis co bolo v tej sms. ja som sice nikdy nepozerala do mob. svojho priatela ale kebyze nahodou nieco najdem tak asi by som sa neudrzala

NumLock

Predhoď mu to ihneď a nečakaj. Jedine, že by si sa chcela trochu pohrať a zúčastniť sa stretnutia. To ale záleží od tvojej osobnosti.