Ina žena, neviem čo ďalej?

Príspevok v téme: Ina žena, neviem čo ďalej?
OndrejP.

Zdravim,
Pretym nez ma vsetci odsudite tak si aspon precitajte moj pribeh dakujem. Takze mam priatelku 4roky, boli sme spolu celkom stastni aj ked ma to uplne nenaplnal ten vztah, ale uz som si nevedel inu zenu pri sebe predstavit a vzdy som si hovoril ze to co ma trapi sa predsa spravi. Preto som uz v hlave planoval aj spolocnu buducnost a pod. Nejak pocas tych rokov sa mi stale natlacali nejake zeny do zivota a pokusali ma, no nikdy som to nespravil a nepodviedol, z niektorych zien mi niekedy dochadza zle, pacia sa mi slusne zeny. No pred nedavnom som stretol jednu zenu, ktoru ked som zbadal som myslel ze z z nej odpadnem, bola pekna krasna - (ale to je vela zien hl. na slovensku) ale to co z nej vyzarovalo z toho som bol uplne paf, v jej pritomnosti som mal stale zvlastne pocity... a po case som zistil ze ona ma tie pocity rovnake, pritahovali sme sa hned ako dva magnety sam som tomu nechapal.. nemohol som prestat na nu mysliet, branil som sa tomu vsetkemu, ale napriek tomu som ju tuzil spoznat blizsie co je to za osobu, a zistil som splna do bodky vsetky idealy mojej vysnivanej zeny (aj ked som si stale myslel ze tou vysnivanou je priatelka) no pochopil som pri tejto zene ze nieje. Zistil som ze si skvelo rozumieme ako s nikym predtym, bola to sila pri nasich rozhovoroch. Potom som uz skutocne na nic nedokazal mysliet iba na nu, zalubil som sa do nej a ani neviem kedy to vlastne prislo kedze vnutorne som sa tomu velmi branil. Uplne som sa nechal unasat citmi, a zacal som podvadzat priatelku raz, druhy krat stale, premilovali sme vela noci, chodil som stale za nou stretavali sme sa pochopil som ze to musim zacat riesit ale nedokazal som opustit priatelku, mozno poviete som zbabelec ano som, jednoducho nemam na to gule!!! Ta druha sa nahnevala a prestala ma kontaktovat, myslel som chvilu ze zomriem, no po par mesiacov sa nas kontakt obnovil. A ja som stale tam kde som bol, stale na nu myslim nemozem prestat, ked sa stretneme nemozem prestat ju bozkavat, dotykat sa jej. Strasne po nej tuzim a myslim na nu predstavujem si ju. No stale som s priatelkou. A asi by som neprezil kedy ta druha so mnou zas prerusila kontakt, bojim sa toho.
Co mam robit? nechcem byt medzi dvoma zenami potreboujem tu druhu, ale priatelka mi dava taky pocit istoty som s nou rad aj ked myslim na druhu uz nevladzem som stale v strese koli tomu. Dik za nazory

OndrejP.

No verim v to ze je len nejake divadielko z jej strany a prejde ju to, umudry sa a odpise. Len neviem co by som mal spravit aby sa umudrila. Vtedy prvy krat ju to preslo, zlomil som ju dost hnusne ma ignorovala a to sme spolu boli na jednej akcii spolu a tvarila sa ze tam niesom. A teraz verim ze ju to prejde...

Maoam

Ondrej, ona ti sancu dala, po tom parmesacnom odmlcani - ale aj tak si ostal cucat pri prvej priatelke, tak ju pochop, ze jej doplo a nechce s tym mat uz nic spolocne, lebo pochopila, ze si sa rozhodol - teda ostat pri priatelke a zrejme ma svoju cenu a cest robit ti matrac vo volnych chvilach a hrat druhe husle.
To je cele.

MultiLevel

teba porazi? A co tvoja priatelka, ktora bola podvadzana? A co to druhe dievca, ktore sa muselo uspokojit chvilu s tym, ze hras na dve strany, ze nevies vlastne co chces a len si uzivas to pohodlicko s oboma? Teba porazi? Prepac, ale co si si navaril, to si aj spapaj :)
Ziadna rozumna zena nenecha zo seba robit hlupanu a hlavne nebude niekomu robit matrac vo volnych chvilach.

Maoam

no v tej trojke mal aspon niekto rozum, tak to akceptuj, ze ho mala ona a nevyplakavaj tu teraz

nevedel si sa rozhybat, tak cus