Môžem byť v 5.tom mesiaci a nevedieť o tom?

Príspevok v téme: Môžem byť v 5.tom mesiaci a nevedieť o tom?
Nesepta

Baby potrebujem radu. Je možné aby som bola v 5 mesiaci a nevedela o tom ? Som troška pri sebe čiže neviem či bruško mám alebo nie. Cca 1-2 mesiacov dozadu som si robila test a vyšiel negatívny.Menštruáciu som mala normálnu až teraz posledný mesiac prvé asi 3 dni hnedý výtok až potom slabšia menštruácia. Ako inak zistiť či som v tehu bez toho aby som navštívila gynekologa ? Ďakujem za odpísanie.

lilyianka

možno máš nejaké tráviace problémy a nie tehotenstvo ..pre boha živého, veď testy ti vyšli negatívne, máš menzes, tak nechápem ako by si bola tehotná .. ty len stresuješ a potom si vsugerovávaš tehotenské príznaky .....

Nesepta

áno je to trápne aj sa hanbím zato. Ale tak v bruchu cítim ako keby neaké bublinkovanie alebo ako to mám povedať to nemá žiaden súvis s tehotenstvom ?

Blondula

prestan dufat,bo je to uz trapne !! kazdy mesiac mas kramy,odvtedy si nesexovala a urcite sa frajer vystriekal von a nie do teba.za 2 eura si kup radsej zmrzlinu :P

Nesepta

Nesexujem. Bolo to prvý aj posledný krát. Zbytočné problémy nad ktorými by som si ešte nemala lámať hlavu.

Nesepta

Dnes si idem kúpiť. Robila som si už asi 2-3 testy a vyšli negatívne. Ja už to mám tak vsugerované v hlave, že len ma niečo zabolí a už mám strach či to nieje tehotenstvo. Asi si to vážne iba namýšľam.

ebi77777777

choď si kúpiť ešte jeden tehotenský test, aby si sa ukľudnila, lebo si myslím, že fakt to len namýšlaš