Čo vás irituje?

lilyiankaa

viem čo myslíš, ale tak napr. mne by to asi držalo, ja mám blízko pri sebe prsty .. ale niekto má velikánske fugy medzi palcom a ukazovákom :)

Lulita

tak hej zabky na platforme to je super, ak niekto tuzi po nohe v sadre na leto a tiez nechapem tie zabky, co nemaju ani len to na prst, proste len podrazka a hore bodka ako toto drzi na nohe...

lilyiankaa

tie žabky na podrazke ficali tak 14 rokov dozadu, alebo možno trochu menej ..už si to nepamätám .... ale bol to des :D
ja legíny nosím len čierne alebo hnedé,farebné nie ..aj keď mám jedny také farebné, ale tie sú veľmi pekné, to som si objednávala cez jeden net.obchod ....
a krátke nohavice v zime s pančuchami .. no ja to nenosím, málokedy si dám v zime sukňu a kabát a pančuchy ..iba ak idem niekam do divadla alebo na oslavu ..ale inak nie .... ja som zmrznutý človek a bolo by mi zima :) a hlavne by sa mi nechcelo počúvať reči ako prechladnem, budem chorá a pod ..aj keď mám už dosť rokov, rodičia si to neodpustia ;)

Lulita

jeansove leginy su proste super, ja som tiez v nich vkuse nalozena, oni vyzeraju ako ozajstne jeansy

tie minikratasy a la habera su strasne, aj na zene s uzasnou postavou vyzerajus tarecky a hrozne brr

heh a tiez nemusim tie kvázi aristokratticke bluzky s golierikmi na stitnej zlaze, brr

a trend fuzy na vsetkom, to co je? co som stary chlap? to je uplne, ze total antisexy, neviem koho to napadlo a preco, ale je to uplne mimo

Meretseger

Žabky na vysokej podrážke? 0_o Na tom sa dá aj nezabiť? V živote som to nevidela, ale znie to desivo.
Mimochodom, keď tu tak zbrojíte proti legínam, tak čo vravíte na džínsové legíny? Ja to zbožňujem, sú to jediné džínsy, čo teraz nosím. V zime k nim vysoké čižmy a jedem!
Alebo ešte jedno, čo v zime tiež nosím: pančuchy (jedno akej farby) a k nim šortky/(mini)sukňa, obuté vysoké čižmy. Mne to ocenili ženy aj muži, aký máte na takéto outfity názor?

o.m.g@♥♥♥♥

Tak spicate nechty sa ani mne nepacia ale gelove normalne ano a zabky na vysokej podrazke isto nie a co topanky a tricka a ja neviem co s pichmi tak to je ako keby som uznavala satana :):):):)

lilyianka

čomu som ja nikdy neprišla na chuť, aj keď to bolo v móde už dávno boli žabky na vysokej podrážke a nadkolienky ...... a ešte tie boty s ocelovou špicou ...... a otrasné sú dorábané vlasy a keď má dievčina umelé nechty a jeden sa jej podarí zlomiť, tak chodí mesiac so zlomeným ... celkovo umelé nechty neznášam, ja by som to nosiť nemohla a ešte ak sú nedajbože špicaté, ako je to teraz strašne IN

Dizajnér

Oooo to je účasť ale ste sa rozpisali :) Pokojne sa ventilujte ci ako to voláte dalej . Zaujímavé čítanie, tie linky sú super :)