Čo vás irituje?

o.m.g@♥♥♥♥

Tak to je fakt hrozne nechapem ten styl ze rif.sortky a pod to leginy to ma aky zmysel to je .........a vysoke topanky a do toho ponozky?...vcera som videla jednu mala teplakovu supravu k tomu balerinky a v tom biele ponozky chapete???

chalice

Mna tiez irituju tie leginy s kadejakymi pruhami, bodkami, geometrickymi utvarmi a samozrejme tie vlajky statov, vsak to vyobliekane jak do cirkusu. :D
Dnes som videla taku babenku asi 16-17 rocnu v rifl. sortkach, cierne pancuchy a cierne lodicky s platformou a cca 10cm podpatkom. Hotova lacna prostitutka.

o.m.g@♥♥♥♥

Take leginy s takou potlacov no neviem ja by som si to neobliekla jedna suseda ma asi 100 kg a nosi take leginy a poviem vam ze ked ju vidim tak mam dost je to nechutne....a dokonca ona oblubuje iba leginy a vyzera ako slonica :):):):):):)

laurora

Presne, mne tiez lezie na nervy vsetko to s potlacou USA ci Britanie, ci uz tie otrasne nohavice,
www.didafashion.sk
bundy, tricka, nausnice...
Zrazu tu vsetci milujeme ameriku, ze toto musime nosit :D

Navrharka

mna irituju leginy s potlacou vlajok statov ako usa, anglicko, australia a pod.
dalej su to vysoke podpatky 8 a viac cm, to ked vidim taku babu ako sa prehyba a neisto chodi tak to mam riadnu srandu z nej, fasa, naznasam tie kopyta a zena v nich vyzera ako tava. Nici jej to celkovy dojem.

lilyianka

tie šlapky s ponožkami mi pripomenuli situáciu, keď niektorí jedinci sú schopní si dať ponožky aj do žabiek ...