Čo vás irituje?

santa.monica

hello, inak som to myslela. nejde o to, ze ja by som ich nosila, to v ziadnom pripade. ale zivo si pamatam dobu z pred asi 10 rokov, ked sa nedali v obchode zohnat normalne pekne lodicky s oblou spickou, iba tie spicate hnusy. A na moju velku nohu uz vobec nie, tak som mala smolu.. Ale snad sa to nikdy nezopakuje, odvtedy sa rozmnozili predajne s obuvou a zahranicne internetove shopy. A druha vec, ze aj ked ja to nebudem nosit, ini to budu nosit a kazit mi esteticky zazitok :D Co uz, zakryjem si oci :D

hello2

citala som celu diskusiu a musim povedat ze niektore prispevky napr.

ja sa len trasiem toho, kedy zase prídu do módy zvonové nohavice ....

Ja sa zasa desim toho, ze spicate topanky su spat ...mi pridu dost smiesne. A co keby aj prisli do mody naspat zvonove nohavice alebo spicate topanky. Nikde nie je napisane ze ich musite nosit. Zboznujem takych ludi co kracaju s modou za kazdu cenu aj ked im to nepristane alebo to nie je prave ich styl ale je to moderne tak si to navlecu na seba. I ked netvrdim ze ste take ale niektore prispevky vyznievaju naozaj dost smiesne.

ebi77777777

neviem, aké sú zásady pri neonových farbách, aby nevyzerali lacno....

ja mám takú kombináciu:
tričko voľnejšie je s patentom na drieku,, je však pásikavé, neonovo ružová so sivou, a k tomu mám teplákové šortky neonové trošku slabšia neonovo ružová ako na farba tričku, pod to dám plavky, a ide sa na kupko, vlasy hore vypnuté :D páči sa mi to, super outfitik ale na KUPKO!!!

nič viac neonové nemám, neviem si predstaviť, že by som v tom išla do práce.

o.m.g@♥♥♥♥

Mne sa neon paci ale ako to mam zhruba skombinovat ebi777777????ja zijem v britanii a tu je toho ako nasrate akurat domaci absolutne nemaju vkus pekne obleceny je cudzinec:)

o.m.g@♥♥♥♥

Kozene gatebsu celkom v pohode na druhych ale aj to musi mat peknu postavu no a na chlapoch kozene fuuuuj tak to fakt nemusim :):):):)

ebi77777777

mám jeden outfit neon, vyzerá dobre, ale tak všeobecne pri výbere treba byť opatrný hlavný problém v tejto móde spočíva v tom, že pri zlom výbere neonového oblečenie to vyzerá veľmi lacno, lebo tie handry neonové vyzerajú prevažne iba lacno, ako handry....

treba vedieť kúpiť a skombinovať

lilyianka

ja kožu celkovo nemusím, mám pocit, že by sa mi v gatiach zadok potil :D a bunda, to tiež nieee, nikdy som k tomu neinklinovala ...tak ako ani ku kožuchom nie .. keď som bola malá, chceli ma zabaliť do kožuchu takého bieleho ..... som myslela, že sa zbláznili ..som sa našťastie ubránila .....