Vyťažený z práce, som zúfala

Príspevok v téme: Vyťažený z práce, som zúfala
barbbie

Zdravím. S priateľom sa poznáme 4 roky, z toho 2,5 roka spolu chodíme. On ma 33, ja 25r. Nebývame spolu, aj keď som mu to zopár krát navrhla, doteraz nepoznám konkrétnu odpoveď na to, len že ešte neprišiel ten čas nato, a v meste je lepšie, lebo nemá ďaleko do práce. Ja bývam 7km od jeho mesta. Pred 2 rokmi pracoval spolu s otcom, ale otec zomrel a teraz pracuje sám. Síce má brata, ale ten je opak jeho, je lenivý a ledva chodí do svojej práce. Môj mu pred časom navrhol, aby išiel pracovať k nemu, že sám to nezvláda, chodí domov neskoro, a my dvaja vôbec nemáme na seba čas. Keďže je stále od 13hod v robote a chodí ku mne po 22hej, už dva roky, odkedy mu zomrel otec sme spolu neboli nikde poobede, či večer, hoc len doma spolu, vrátane vianoc a veľkej noci. Ja pracujem tiež, ale len od rána do 15tej a celý čas mam potom voľno. Som strašne smutná z toho, že je to tak. Ja by som mu pomohla, ale nie je to práca pre mňa, okrem toho mám svoju dobre platenú prácu. Aj som mu hovorila, aby to nechal, že niečo nájdeme, ale on je tvrdohlavý, a vraví, že to jeho otec budoval celé roky, a teraz to nenechá len tak. Ano, to veľmi dobre chápem, ale vidí, že mu nemá kto pomocť, len brat ale tomu je to úplne jedno. Ja neviem ako mu mám pomôcť :(

ta3

Barbie
a je to taky charakter prace, ze musi robit iba poobede?, nemoze robit doobeda alebo aspon na striedacku doobeda a poobede?

0vecka

2 AfterEight ale mne jednoducho ta pracovna doba nepride nijako uletena... nezabudaj ze on nerobi do 22 ale je o 22 uz doma... cize robi proste poobede a bodka... podla mna ta zenska od neho nemoze chciet aby sa kvoli nej vzdal podnikania.... on aby mohla dat takisto vypoved kedze je len zamestnanec a najst si vecernu pracu...

AfterEight

ja sa netvarim,ze makaju aj cez vikendy, ale viem,ake to je makat dlho do noci a cez ten vikend si clovek chce oddychnut a ona by mozno s nim chcela aj nieco podniknut. nerozoberajme tu,kto ako robi,za kolko atd. je tu situacia,ze robi od 13-22 tak sa toho drzme. chce od nas pomoc a nechce citat,kto, ako, kedy robil. ako tu pisala agnes...keby ON CHCEL....musis sa s nim porozpravat a najst riesenie. ja viem,zle sa to cita, ze to budes musiet spravit a mozno sa toho bojis,ale samo sa to nevyriesi,jednoducho sa ho spytaj,ci to jemu takto vyhovuje

Matyo

nie každý má také šťastie, že má dobre platenú prácu s prac. dobou od 7:00 do 15:00, niekde predstav si robia aj neplatené nadčasy a keď má niekto vlastný biznis, tak častokrát musí makať aj 24*7, bohužiaľ to sa volá kapitalizmus, btw. keby bol nezamestnaný, tak by si už určite mu dala kopačky...

barbbie

AfterEight dakujem, vzdy je to tak, aj vcera vecer dosiel sme zaspali s pukancami na gauci, neviem dokedy to takto bude.

AfterEight

chapem...ale tu sa este ako taka zmena moze udiat,ale on nema zaujem,ani o to,aby sa k nemu prestahovala,nech sa aspon ako tak vidia