Vyťažený z práce, som zúfala

Príspevok v téme: Vyťažený z práce, som zúfala
barbbie

Zdravím. S priateľom sa poznáme 4 roky, z toho 2,5 roka spolu chodíme. On ma 33, ja 25r. Nebývame spolu, aj keď som mu to zopár krát navrhla, doteraz nepoznám konkrétnu odpoveď na to, len že ešte neprišiel ten čas nato, a v meste je lepšie, lebo nemá ďaleko do práce. Ja bývam 7km od jeho mesta. Pred 2 rokmi pracoval spolu s otcom, ale otec zomrel a teraz pracuje sám. Síce má brata, ale ten je opak jeho, je lenivý a ledva chodí do svojej práce. Môj mu pred časom navrhol, aby išiel pracovať k nemu, že sám to nezvláda, chodí domov neskoro, a my dvaja vôbec nemáme na seba čas. Keďže je stále od 13hod v robote a chodí ku mne po 22hej, už dva roky, odkedy mu zomrel otec sme spolu neboli nikde poobede, či večer, hoc len doma spolu, vrátane vianoc a veľkej noci. Ja pracujem tiež, ale len od rána do 15tej a celý čas mam potom voľno. Som strašne smutná z toho, že je to tak. Ja by som mu pomohla, ale nie je to práca pre mňa, okrem toho mám svoju dobre platenú prácu. Aj som mu hovorila, aby to nechal, že niečo nájdeme, ale on je tvrdohlavý, a vraví, že to jeho otec budoval celé roky, a teraz to nenechá len tak. Ano, to veľmi dobre chápem, ale vidí, že mu nemá kto pomocť, len brat ale tomu je to úplne jedno. Ja neviem ako mu mám pomôcť :(

Mimulus

No pracoval som na smeny - moja manželka presne opačne...ale z niečoho sme žiť museli...nemohli sme si vyskakovať, že nie sme spolu.

AfterEight

0vecka,povedz mi,co by si to mala zo vztahu,keby ty prides z prace o 15 a tvoj priatel ide este len o 13 do prace a dajme tomu o 22 pride???? asi do kina nepojdete,ani sa napr teraz v lete kupat,ziaden vylet,ziadne zazitky...a KAZDY DEN!!! uz sa tu pisalo,ze by bolo ine ,keby ma nocne,lebo nocne nemozes mat kazdy den, ale on robi takto denne. Citaj trosku viac aj ine komentare

0vecka

"Keďže je stále od 13hod v robote a chodí ku mne po 22he" - toto podla mna neznamena ze to nestiha.... saq to je 9 hodin aj s cestou... kolko ludi robi nocne... nechapem ze ho za toto moze niekto obvinovat...

AfterEight

to do noci bolo myslene aj tak, ze dokym pride z prace, je unaveny, uz z neho nebude nic mat. akurat tak si pojdu lahnut. stale mi pride, ze nevidite to,co pisala. Ze mu navrhovala,riesenia. Aj toho jej brata,ale on nema zaujem to riesit. to o nieco svedci. netahajme sa tu okolo tej pracovnej doby teda.

agnes998

vas Problem by sa dal vyriesit keby on chcel. ak tu pracu nestiha, mal by niekoho zamestnat, ak to nechce robit jeho brat tak proste niekoho cudzieho. nechapem, preco nechce aby ste spolu byvali, takto sa takmer nevidate, pritom byvate od seba kusok, 7 km to je nic, ak by ste byvali u neho v meste alebo u teba na dedine to je jedno, ak ma jeden z vas Auto tak je za par minut v robote. niektori cestuju za pracou aj 70 km nechapem ten vas Problem v 7 km.