Otázka na RNG

Príspevok v téme: Otázka na RNG
epi

Smel by som mať prosím dotaz, čo si myslíte o užívaní prípravkov na posilnenie pamäte a celkovo kognitívnych funkcii, mám na mysli tieto :

Rôzne racetami ako ani,oxi,pramiracetam ale najmä novšie ako phenylpiracetam a noopept.

Ďalej pyritinol, vinpocetin ...
_______________________________

Momentálne užívam Lamotrigin ale zvažujem Levetiracetam alebo novší Lacosamid.

epi

len som sa dočítal, že carnosin sa mení na betaalanin a ten sa znovu premení na carnosin, tak je údajne lepšie brať priamo betalanin

RNG

A aby som nezabudol vitamin D-3 a omega 3 kyselinu ako EPA a najma DHA su pri epi spravne doplnky. Tiez odporucam si zvysi viralnu imunitu, aby virusy nenapadali nervove izolacie=myelin, co zvysuje pravdepodobnost skratov(zachvaty)

RNG

Nuz epilepsia su skraty a zvysovanie mozgovej cinnosti vedie ku viacerym skratom, Tj silne antioxidanty by som pri epi nepouzival,ale doplnky na ukludnenie mozgovej cinnosti, ako napr niektore vitaminy B(B-3 a Picamilon) a najma L theanine, aminokyselinu zo zeleneho caju.
Ale s kolitis/zapalmi creva to nema nic alebo velmi malo spolocne

RNG

Nuz ja pouzivam antioxidanty ako vinpocetine, huperzineA a gingkolidy a pracuje to velmi dobre. Naviac podporuju cirkulaciu a tym oddaluje starnutie mozgu. A je to dobre aj na zrak spolu s roznymi karotenoidami.