Problém si najsť dievča, cítim samotu

Príspevok v téme: Problém si najsť dievča, cítim samotu
Kreon

Zdravím Vás

Potreboval by som poradiť mam 20 rokov, v septembri 21 rokov budem mat co je myslim že uz cas mat konecne vztah, len bohuzial mam problem si nejaku najsť lebo som moc slusny na dnesnu mladez, nepijem a nefajcim, to je zrejme ten problem a vymykam sa asi tym z normalu alebo neviem čo. Skratka uz neviem aky mam byt aby som sa zapacil dievcatu lebo tym ze som slusny som zrejme neni zaujimavy. Diskoteky ma nebavia to je otrasne samy opilci a to neni pre mna ja to neznasam, kamaratov nemam ziadnych zo zakladnej ani strednej skoly, nic prijemneho som si neuzil, neviem kde mam uz chodit aby som nebol sam, velmi tou samotou trpim. Konicky mam turistika, restauracie a do kaviarni rad chodim ale mna to sameho vobec nebavi. Skratka v meste kde bývam asi nezije nikdo normalny len sama zla mladez,
Uz neviem ako dalej som vycerpany.

iskierka

Kreon
a čo chceš potom svojej partnerke ponúknuť? nudiť sa môže aj sama..prepáč, kruté ale sám si si odpovedal na svoj problém...
máš len 20, ajajajaaaaaaaaj... keď pekne teraz začneš, tak do tridsiatky ti bude každá druhá z ruky zobať :)

NumLock

Ovečka. Nerátaj tie, ktoré som písal a rozhodil kade tade aby som mal za čo jazdiť po svete. Tie sú absolútne nanič.

Autor témy: tak si utekaj nájsť nejakú hanblivku do cirkevného centra voľného času.

Kreon

Moje sebavedomie este nikdy nikdo nezvysil, nemam si ho nacom zvysit, to ze sa vyznam dobre v Pocitacoch, co sa tyka windowsu, to my sebavedomie nezvysi. Begativny som preto lebo som nic skveleho nezazil. Ja sa len nudim.

0vecka

2 NumLock po nete koluje milion clankov ktore s atomu venuju...

mna uz seru podobne vyroky nefajcim nepijem a podobne... ja tiez nefajcim nepijem bol som na diskoteke asi raz a mam pravidelny sex si predstavte...

NumLock

Zaplať si hromadné rande.
PS: Priateľstvo medzi fajčiarom a nefajčiarom NEmusí fungovať. Ľudia sa rozdeľujú aj za maličkosti, prečo teda nie pre fajčenie/pitie...?

iskierka

niekto tu podotkol, že nehľadáš na správnych miestach. Takže prv než si zbalíš kufrík a odídeš do svätej zeme, tak iba poviem, že je to absolútna blbosť..to s tým nemusí mať nič spoločné.
Všade sa nájde dostatok "normálnych" ľudí, neviem prečo niekto, kto nepije, nefajčí, sa považuje hneď za dáky výkvet, alebo svätosť :)
ide skôr o to, že si nesmelý a nesebavedomý a to jednoducho pre väčšinu žien/dievčat nie je príťažlivé...
a navyše, čo vyžaruješ, to aj priťahuješ, tak bacha na to :)
skús popracovať na svojom sebavedomí, odbúrať skepticizmus a uvidíš, že nie je pravda čo si napísal v tvojej poslednej vete

smejko333

asi sa neoplati byt slusnym :( a co sa tyka tych socialnych sieti, hrôza...sami uchylaci co im ide iba o to jedno :(

Kreon

RE - smejko333 ja hladam stale niekoho na tych socialnych sietach len to nema absolutne ziadny efekt, a mam toho uz teda dost pomaly. Na dievcata som zrejme prilis dobry a na vysokej urovni a to je ten problem. Ked by som nejaky buran asi mam uspech. uz neviem cim to je