Problém si najsť dievča, cítim samotu

Príspevok v téme: Problém si najsť dievča, cítim samotu
Kreon

Zdravím Vás

Potreboval by som poradiť mam 20 rokov, v septembri 21 rokov budem mat co je myslim že uz cas mat konecne vztah, len bohuzial mam problem si nejaku najsť lebo som moc slusny na dnesnu mladez, nepijem a nefajcim, to je zrejme ten problem a vymykam sa asi tym z normalu alebo neviem čo. Skratka uz neviem aky mam byt aby som sa zapacil dievcatu lebo tym ze som slusny som zrejme neni zaujimavy. Diskoteky ma nebavia to je otrasne samy opilci a to neni pre mna ja to neznasam, kamaratov nemam ziadnych zo zakladnej ani strednej skoly, nic prijemneho som si neuzil, neviem kde mam uz chodit aby som nebol sam, velmi tou samotou trpim. Konicky mam turistika, restauracie a do kaviarni rad chodim ale mna to sameho vobec nebavi. Skratka v meste kde bývam asi nezije nikdo normalny len sama zla mladez,
Uz neviem ako dalej som vycerpany.

0vecka

tak toto je TAK TYPICKE.... najem tie vety nefajcim nepijem nechodim na diskoteky...

poviem ti nieco sokujuce... tak 50% mladeze nefajci a nechodi na diskoteky a pije len obcasne... tie tri veci ta vobec nelimituju...

tu ide ciastocne o to ze si jednoducho nesmely a nevies sa pridat k niekomu... inak takych ludi je tiez vela musis len hladat...

a tiez ide o to ako sa ty na nich pozeras.... si myslis ze neexistuje kamaratstvo medzi fajciarom a nefajciarom? to je ako keby si povedal ze fero chodi v sobotu na hradzu a biku a preto nemozete byt kamarati.. proste uplna blbost...

smejko333

ja zazívam presne toto isté, ten istý problém...az na to ze som dievca :D

az na to ze jedného chlapca som uz mala..bola to moja prvá velká laska, a moje city k nemu citim doteraz...lenze problem nastal z jeho strany..spociatku som sa mu zapacila hlavne tým ze som iná ako ostatné baby (slusná, nenadavam ,nefajcím, nepijem, nechodím po baroch,...)
no neskôr (po 2 tyzdnoch) prisiel na to ze som az moc slusna a nechcem sa s nim hned vyspat a mat sex....a nechal ma :( :(

Slusnost v tejto dnesnej hroznej dobe neocení asi nikto :( aspon ja osobne som na takého cloveka este nenatrafila :(

A co sa tyka mna tiez nemam vela kamaratok (iba take zo Ss, ale vôbec sa nestretavame) takze akokeby ziadne :(

Povahovo som tiez skôr asi introvert, ale na druhej strane milujem zabavu a v spoločnosti mojich najblizsich sa dokazem tak odviazat ze ma nespoznavajú :D ale iank som skôr hanblivá

Kreon

Zoznamky na nete trapny pogrc, (pokec) alebo FB, nevyhoda FB ze tam neni verejny chat, skratka zoznamky su slabe, silena laska nesilena, treba tomu pomoct jak to len je mozne, Nacakal som sa velmi dlho.

james bond

keby vsetci chlastaju a fetuju a predvadzaju sa na diskach tak to vyzera troska inak, neviem odkial si ale vsade su ludia s roznymi zaujmami, len treba hladat

lenja111

Asi hľadáš v nesprávnych vodách. Musíš si hľadať partnerku ktorá má záujmy ako Ty. Čo tak turistický krúžok skúsiť alebo niečo podobné... Alebo zoznamky na nete, chatovanie. Ja som si stále len tam našla niekoho. Tiež nemám rada diskotéky a pod. Treba skúšať.

lilyianka

hlavne nesmieš nič siliť a chodiť von len so zámerom niekoho si nájsť .. proste ak máš s nejakou byť, tak s ňou budeš, ale možno nie hneď teraz, ale o rok, dva, päť .... silená láska nie je dobrá a ver, že tá pravá ti príde do života práve vtedy, keď to buď nebudeš chcieť alebo to nebudeš čakať ..

Kreon

To je zrejme tym ze som znamenie Panna, melancholicky clovek som, a mam najst dievca je nemozne ako vidim, chodim do na urovni podnikov a nic s toho klasika.

volakto

Ja sa cítim tak isto. Ale na tú samotu si začínam zvykať. Tiež si nerozumiem s ľuďmi, či už mojou vinnou alebo nie, začínam sa im vyhýbať. Niekedy je to na nevydržanie, lebo aj intovert je človek spoločensky.
Nie si sam, ver mi.

jozo55

Ja budem mat 22 a tiez nikoho nemam a ani som doteraz nemal. Forever alone :). Teraz sa kvoli tomu mam zabit ci co?