Darček pre naj kamošku

Príspevok v téme: Darček pre naj kamošku
Joyce

Ahojte prosím vás poraďte mi.. moja najlepšia kamarátka má o par dní 13 rokov a ja vôbec neviem čo jej kúpiť.. nech to nie je prehnané hlavne ..trošku v poslednom čase na mna zabúda a obracia sa na iných pretože ma už nemá tak rada ako kedysi a preto ju chcem prekvapiť :) nechcela by som jej kupovať drahé luxusne veci len nejaka maličkosť ktorá skutočne poteší a nezabudne nanu :) prosím vás poraďte ja niesom na takéto vecičky :D :) ďakujem za kžadu radu ;)

brekeke1

Tak vyskusaj pohladat neco napadite, na nete je toho kopu. Ja som videla zaujimave plysaky napríklad na giantmicrobes. Ta mononukleoza je podla mna podarena :) tak mozno nieco vyberies.

Endy_wendy

Len čo vymyslieť. Je pravda, že zážitok si pamätá, ale nie je to nič neobvyklé, stále niečo podnikáme, niekam chodíme a tak...myslím že by sa jej to až tak nerátalo...a niečo vyrobiť, no to by som veelice rada, keby som bola taká zručná :D :D ale keď ono to v konečnom dôsledku vyzerá akoby to spravilo 5 ročné dieťa :D

brekeke1

Ja by som tiez navrhla nejaku akciu, ale podla mna k tomu treba urcite pridat nieco hmotne ale len nejaka drobnost

Mesačný princ

Sprav jej niečo sama...napríklad jej daruj vašu spoločnú fotku s venovaním alebo niečo podobné. Alebo ju niekam pozvi, na nejakú akciu. NA to určite nezabudne...Hmotnú vec odloží do skrine a možno ju nájde za pár rokov ale niečo, nejaký zážitok si bude pamätať...

Endy_wendy

Taktiež hľadám nejakú inšpiráciu na darček pre kamošku, ale na vianoce...má 15 rokov a chcela by som pre ňu nejakú maličkosť, takže nič veľké...limit je max 15 eur...díkičko :)

Lepidoptera

Ahoj, podla mna su pekne, vhodne a aj cenovo dostupne darceky s menom, napr. pero, hrncek, privesok. Mavaju to napr. v Draciku, Panta Rhei..je to mile, osobne a kamoska to urcite oceni :-)

lilyianka

kúp jej knihu, alebo nejaký náramok strieborný, alebo náušnice, tie nie sú drahé... otázne je, koľko peňazí chceš aj investovať ...