Muzi co je pre vas sexi a antisexi na zenach

laurora

Zabky su antisexy? Pre mna to je najoblubenejsia letna obuv a niektore su velmi pekne:)
Priatel prave vravi, ze sexy je pre neho: pekne stihle vysportovane stehna a lytka, dlhé tmavé rovné vlasy, pekná súmerná postava, pevne prsia, štíhly driek, pekné boky, sexy a zaujimavy hlas, ni velmi hrubý, vtedy posobi ako lesba... :D
A antisexy: silný make up- hlavne kriklavy cerveny ruz, kucerave vlasy, pierkove nausnice k obleceniu ku ktoremu as vobec nehodia, masle na obleceni alebo prehnane cipky...

piktogram

antisexi - husi s takymito (a podobnymi) otazkami

sexi - sebadôvera, lebo akonahle ju zena ma, nema potrebu klast stupidne otazky. pozor, nemylit s prehnanym sebavedomim, s tym to nema nic spolocne.

anything else? :)

fgdzzebed

Antisexi- piercing na tvari, velmi tmavy make up, vyrazne obocie, umele mihalnice,dlhe umele nechty, priesvitne ramienka na podprsenke, vytrcajuce nohavicky,nadvaha,krive zuby,afektovanost,koketovanie,fajcenie,alkohol...
Sexi - Dlhe vlasy,stihla,upravene nechty na rukach,nohach,jemne opalena,pekny usmev,nizka

trala123a

umelé nechty, prsia pushupkou vytlačené až po krk, správanie keď žena potrebuje byť za každú cenu stredobodom mužskej spoločnosti, také to výrazné umelé V-čkové obočie :D ... aspoň pre mňa, ale ja som žena :o) a mne sa práveže fajčenie na ženách páči, ale na opité ženy je škaredý pohľad :D

Slušný chlap

SEXI _ vlnité až kučeravé vlasy, pekne oči, štíhla postava, prirodzené prsia, odhalený chrbát plecia nohy ( primerane ) sandalky a slušnosť . ANTISEXI_ žabky, obuv s masívnou 9+ cm podrážkou, veľké kozy(desia ma), objemné trička s potlacou , nadváha, presperkovanost , fajčenie , opilstvo, vulgarizmy a koketne správanie ako šľapka. Tot vsio, spokojná?

cicvor

Dobra tema :) A preco ta to zaujima, robis si nejaky vyskum ? :)

K teme: Prvotny zaklad aby zena bola sexi je jej telo. Proste ak jej krivky celeho tela splnaju urcite parametre, vtedy to na mna zaposobi a poviem si - ANO. Ak krivky urcite parametre nesplnaju, jednoducho ma fyzicky nepritahuje. Tie parametre sa tazko definuju a kazdy chlap reaguje asi na ine.

Druha mega dolezita vec pre mna je, ako sa oblieka. Milujem ak zena zvyrazni svoju zenskost vhodnym oblecenim a doplnkami. Pacia sa mi lahke odtiene na ociach (ale ine farby nez cierna, napr. zelena, modra), nausnice, retiazky, naramky, samozrejme vsetko s mierou a vhodne zvolene :) Dalej, nalakovane nechty na nohach a rukach. Co sa oblecenia tyka - zaberaju na mna lahke letne vesele saty, baleriny, sukne, pri pracovnej prilezitosti kostym - bluzka, vzorovane pancuchy,sukna a opatky.

Zena je proste na to aby sa skraslovala. Posobia na mna zeny ktore maju cit pre svoje skraslovanie. Pritahuje ma ak posobia stylovo, elegantne, svojsky, zmyselne, ak su zdravo sebavedome a samostatne, trosku tajnostkarky, ak su mile, vesele, pozitivne, empaticke, ale zaroven je sexi aj ked je zena trochu mrcha, chladna a nedobytna :D A usmev. Tak ten ukaze vsetko :D

Snad ti tento popis staci, dalo by sa o tom basnit este do vecera, ale radsej uz koncim :D

p.d.

Pre mna su vsetky zeny svojim sposobom sexi, niekedy treba sice zmenit dost radikalne videnie, ale da sa to. Pre mna je iba jedina zena antisexy, jedna z tych, co hrali v mama ozen ma. Keby som ako prve rano uvidel ju, tak uz by mi len knaz zaspieval cirkum dederum tme a vecne svetlo nech mu svieti, nech odpociva v pokoji. Amen:DD