Muzi co je pre vas sexi a antisexi na zenach

Sejla

Inak samé ženy sem píšu:) nech sa vyjadria muži, úprimne.. Chcela by som vedieť či sa Vám páčia také veľmi sebavedomé dievky, čo vedia všetko a prežili si všetko (alebo aspon sa tak tvária) a ich tvár pri pohľade na inú ženu vyzerá ako keď mačka kaká:D

takajedna

podla mna je to hlavne to ozieranie sa, piercingy (uz to nejak velmi nie je v mode), tetovanie-hlavne nad zadkom to je nieco otrasne a este aj otrepane a uuuuplne najviac ked od baby nic ine nepocut len nadavky...ja mam 23 rokov a nenadavam a ked tak len sama pre seba, ked pocujem baby nadavat a este pri tom hlasno kricat, aby bola stredobod pozornosti, tak to mi stoja vlasy dupkom...minule chcel priatel, aby som povedala nejaku nadavku a ja mu hovorim, ze nepoviem lebo to ku mne jednoducho nepatri a podla mna to odo mna vyznie strasne blbo :D nebudem predsa nadavat len preto,ze nadava kazdy bez priciny alebo len tak s frajeriny...nad tymi dnesnymi babami len krutim hlavou...

Agnes998

to mi pripomenulo, ja som mala este pred vela rokmi sefa, ktoremu sa pacili na zenach chlpate nohy, nepacilo sa mu, ze si ich zeny holia :-)

Cindy35

ja som mala kolegu, pre ktoreho boli uplne najnesexi zeny v pancuchach, furt rozpraval ako sa v nich nohy potia a tie pancuchy smrdia, ked si ich zena vyzlecie :-))

odvtedy ja len hole nohy nosim, pancuchy ani v zime, tak mi ich znechutil :-))

hrac

sexi je bez makeupu, prirodzenost, pehy, kratsie vlasy nad plecia, okuliare ako ktore :-)

antisexi su piercingy po tvari, usiach, pupku a vsade mozne, az moc vysoke opatky, velmi opalena pokozka a biele neopalene miesta ako prsia/zadok, to je najhorsie pre mna :-D ked uz chce byt opalena baba tak nech je cela :-)