Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte? Kedy prichádza manželská nevera?
AJA L

Čo si myslíte..kedy prichádza manželská nevera, resp. po koľkých rokoch manželstva..?
Medzi manželmi by mala byť vzájomná dôvera..ked vyprchá, tak potom je to už zlé..
Dôvera čo sa týka mňa tak nieje 100%-ntná,, a ani nikdy už nebude. Potom ako som našla sms v mobile môjho manžela s textom..ľubim ťa, cmuk--, nedá sa.
Manžel mal istu kolegynu z práce, ktorá mu občas zavolala,,vraj všetko len pracovne. Aj ked odišiel z tej práce,,lebo som mala pocit, že je tam, alebo mohlo by byť niečo viac..trocha ma to uspokojilo,,že bude fajn. Ale zistila som, že ona mu vola...a čo môže chcieť...??, dokonca včera synátor povedal ocinkovi, že ma na mobile neprijatý hovor od AJA L..tak ma to poriadne, že zobralo. Prečo mu asi volá, čo od neho chce.
čo ak je tam láska,,bud vzájomná, alebo z jednej strany, čo potom..
Mužom sa nedá veriť,,lebo ja mám pocit, čo sa týka žien, že všetko čo povedia je samá lož..muži klamu, alebo sa už taký narodili..
Je to trochu blbý pocit, žiť s vedomím,,že máte doma muža, ktorí síce je s vami, stará sa a tak...ale čo ak je aj s niekým iným...
A prečo s tým ja nič nerobím?..už som mala 2-3.krát vruke mobil, že jej zavolám, ale potom stále zlyham..a prečo?..lebo sa bojím! Strach je silnejší ako ja, bojím sa, že z toho budú problémy, bojím sa že to čo si ja myslím, by mohla byť pravda....atd..
..
Čo si o tom myslíte?..alebo ako by som mala konať..

piktogram

Ach jaj, teta nestastna.:) neboj, tvoj problem neni ani prvy, ani posledny na svete. toto je ta dobra sprava :) ta zla je, ze tak ci onak, nieco budes musiet spravit.

V prvom rade, neries ich, ries seba a deti. Myslienkami typu, co si teraz pocnem ja chudacik bez neho, sa privedies len do blazninca.. a v jeho ociach sa len znechutis. Nerobim si prdel. Hlavu hore, vypnut hrud a povedat mu raz a na rovinu, nech si dobre rozmysli, co chce urobit, lebo to urobi iba raz. Ak treba, pritlacit. Zobrat deti, vybielit (idealne jeho) konto, uzit si s nimi par dni niekde, kde je krasne. To hlavne: "par dni sa mu "zabudnut" ozvat, nechat ho trocha vydusit vo vlastnej stave".. Hnusne? Ano. Ucinne? Velmi. Chlap, to ti je take plemä obzvlast zvlastne, napriek tomu, ze dokazu byt neuveritelne bystri, dokazu byt aj neuveritelne pribrzdeni. A zvycajne im veci dochadzaju, az ked je s nimi jednane "natvrdo".

Pisem polovtip-polovazne, je na tebe, ako sa rozhodnes. Len nerob zo seba obet, to zvycajne vsetko iba zhorsi a nahrava "druhej" strane.

ema123

Zrejme je to čerstvé a potrebuješ si ujasniť, ako ďalej. Neponáhľaj sa. Muž už vie, že niečo vieš. Nechaj ho, nech si to aj on v hlave zrovná. Vážny rozhovor vás však neminie. Začni s ním, až keď už budeš vedieť čo podnikneš, ak sa situácia vyvinie akokoľvek. Musíš sa na to vnútorne pripraviť. Zbrklé rozhodnutia bývajú zlé.

AJA L

Jeho vysvetlenie bolo také...že nevedel, čo má nato povedať,,stačil mi jeho výraz tváre...a potom povedal, že to bolo iba tak zo žartu..
......klamal, lebo to bolo nanom vidieť.....

Lulita

Aja - ked si nasla ten text v sms hadam si sa ho na to opýtala co to je nie? v momente by mal mat zbalene kufre a ta slapka by tiez dostala svoje, ze sa nehanbi brat zenateho muza inej

Lulita

tiez nechapem mimulusov masochizmus, byt s niekym v byte a nerozpravat sa s nim, nuz, ale asi mu to v konecnom dosledku vyhovuje