RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani

Príspevok v téme: RAKOVINA Desatoro onkologickych prikazani
damian

Desatoro onkologickych prikazani.

1 - Odpustis, budes milovat svojich bliznych a zbavis sa stresu,zloby a hnevu!
2 - Doplnis si stravu o protinadorovy vitamin B17 (marhulove jadra, jablkove jadierka a.i.)!
3 - Vylucis maso, mlieko, vajcia a ine zivocisne vyrobky!
4 - Vylucis cukor, sladkosti a sladene napoje! (rakovina miluje cukor)
5 - Zbavis sa inych karcinogenov! (fajcenie, alkohol, fast food, atd)
6 - Budes jest zeleninu, ovocie, strukoviny a ine plody zeme!
7 - Kazde rano vypijes doma rozmixovany (nie odstaveny) zeleninovy dzus! (cvikla, zeler, mrkva, polovica zemiaku, redkvicka) aspon 4dl.
8 - Budes prijimat velke mnozstvo cesnaku!
9 - Maximalne zvysis prijem vitaminov!
10 - Maximalne zvysis prijem antioxidantov!

‘Byt na mieste pacienta, kupim si stroj na mixovanie zeleniny a ovocia a taktiez mech marhulovych jadier a cesnaku a jem ich, pokial mi to telo dovoli’, hovori Dr Nathanson z kliniky pre liecbu rakoviny v Kalifornii.

Zaujimave informacie o rakovine na www.worldwithoutcancer.org.uk

kacemka

RNG no ved ja som ani nemyslela javorovy sirup, ale len tu sodu do zily v nejakom pomere zriedenu aby to stacilo na tu presnu zasaditost krvi a buniek a celeho tela... ale asi to nebude mozne, inak by to uz davno dakoho napadlo a davno by sa to pouzivalo pri liecbe...ale ak by to fungovalo aj ako klystir...no tak i to by asi vyuzivali ako liecbu rakoviny,ci ani to nikoho nenapadlo?

RNG

na infuzie byn to muselo byt velmi cisto vyrobene, nie len obycajna soda bikarbona s javorovym syrupom. A muselo by to byt schvalene lekarmi a farmaceutami, a toho sa nedozijes.
.... Jedina sanca je skusit to ako klistir.

kacemka

RNG navy ...no a nejak infuziou do krvi , teda pridanim do infuzneho roztoku tu sodu bic. by sa nedalo? uz to vedci vyskusali?

RNG

navy to tu uz bolo spomenute, neviem, ale ako moze prejst soda bikarbona cez zaludok bez utoku zaludocnych kyselin. Skor by som to prijal, keby tu zmes dali do kapsul, ktore sa rozpustaju az v crevach. Alebo podavali "zospodu" ako klistir do criev.

Navy

Dneska som narazil na tento článok: www.mwm.cz . Čiste teoreticky niečo na tom môže byť, pretože je fakt, že rakovina miluje cukor a neznáša zásadité prostredie.

katarína

RNG, velmi Ta prosim, mohol by si prosim Ta aj mne preposlat ten clanok, ktory si stiahol z netu (a uz tam nie je) a poslal si ho Veronike? Na moj mai.
Velmi dakujem.

RNG

na Slovensku asi nikde, lebo na Google.sk nic nie je.
V USA vselikde, napr.velka 200 mg davka je na avmazon.com
Inac pol sialky malin ma zhruba 50 mg elagickej kyseliny v semienkach, ale na to, aby si to dostala potrebujes maliny kompletne rozmixovat-aspon 3-4 minuty na plnu rychlost mixera.
Da sa to robit aj z mrazenych malin, ale asi zavaranim sa tato kyselina znici, takze zavarene maliny a malinovy sirup a lekvar su asi uz bez elagickej kyseliny.