Chcem si vyformovať postavu... čo jesť?

Príspevok v téme: Chcem si vyformovať postavu... čo jesť?
majkaaaa

Mam 20 rokov, 166cm, 53 kg,..zo svojou vahou som celkom spokojná, ale predsa chcela by som si vyformovat postavu. Nechcem mat nejaké velké, prehnané svaly, to nie...ale skôr to myslím tak aby som mala namiesto tuku na stehnách a zadku sval...

ale ako na to? tak viem ze v prvom rade je dôlezitá zdravá strava a pravidelny pohyb. Co sa týka toho pohybu snazím sa kazdý den (vzdy ked mi to dovolí pocasie) chodit von na korcule, velmi ma to baví... vydrzím okolo tych 70 minut, niekedy viac.

Skôr mam problém s tou stravou..čo a hlavne kedy mam jest? Čo je najlepsie jest pred športovanim, a čo po? aby bol ucinok co najlepsí?

A este otázka..kolko KJ mam vlasne prijat, aby som neschudla, ale aby sa mi premenil tuk na svaly?

Dakujem za kazdú radu ;)

MultiLevel

AJ vdaka jedlu sa da vyformovat postava, okrem ineho...Skus opisat svoj klasicky jedalnicek, aspon trosku poradim co tam nechat, co pridat. Nie som vsak odbornik, len ti skopcim, co napisali odbornici mne. Spravna strava plus spravne cvicenie, to je to, co ti sformuje postavu. Jedno bez druheho nemoze byt

fdjcu

ked chces mat svaly miesto tukov, treba cvicit silove cviky v posilovni . na svaly ti korcule nepomozu. korculovanim sa mozes zbavit tuku aby ti bolo vidno svaly vypracovane z posilky