Bojiím sa

Príspevok v téme: Bojiím sa
bojko226

Ahojte snad sa tu najde niekto kto ma podobny problem ako ja. Mam depresiu,beriem aj lieky ale zatial mi velmi nepomohli. Najhorsie ale je ze mam stavy uzkosti, stale sa bojim ze sa zblaznim a pozorujem sa co mi uz nepreskocilo. Bojim sa ze niekomu ublizim, nechcem to v ziadnom pripade urobit len sa bojim ze sa mi moze stat ze mi hrabne a ja sa neovladnem. Stretli ste sa uz niekedy s niecim takymto? za kazdu reakciu dakujem :)

bojko226

jedulka ja nepokladam neurol, xanax, lexaurin ani nic podobne za antidepresiva. antidepresiva su podla mna lieky ktore stimuluju tvorbu tych spravnych hormonov v mozgu nie tie co ma na chvilku upokoja. ten som si dala raz v zivote ked to bolo neznesitelne. ja som tiez oboznamena so situaciou nemaj boja :)

jedulka

bojko226,už jsem ta tady psala v rubrice Prečo!nesouhlasím s většinou, že ti léky nepomůžou, je pravda, že jsou to jen pomocníci, ale mají jednu kladnou věc.Klid!A když jsi v klidě můžeš hledat zájmy, koníčky prostě cokoli co ti přinese radost a čím dřív se toho zbavit.Budu se opakovat ale nechť.Jsou tu léky první pomoci, lidé ani doktoři je nedávají rádi, protože je na ně časem návyk.A teď se ptám.
Co je lepší? šílet z toho jak se cítíš a nebo si vzít neurol, lexaurin xanax, to je jen na tobě jak už daleko se to u tebe rozvinulo a do 15minut ti bude dobře !Bude klid!V hlavě naprosto jasno a krásno!
Ptám se znova představ si to, co je lepší? Nikdo z těch co je proti lékům ti už ale neřekne, že každý den tvého utrpení a hluboko zapisuje do tvého podvědomí do "kolonky"pozor smrt!kdykoli se dostaneš do podobné situace, která tohle šílenství spouští, bude tvoje reakce mnohem horší.Najdi si můj přízpěvek celý a obsáhlí v rubrice Prečo?

DSDV

uz som ti napisala :) treba to zachytit v zaciatkoch, tak sa ti posnazim pomoct i ked nie som nejaky odbornik.. ale mam s tym skusenosti ver mi ... snaz sa mi odpisat ked to pojde :) a drzim palce

DSDV

dobre budem to s tebou ked tak riesit a posnazim sa poradit, hlavne si nic nevyhladavaj na internete lebo clovek uz dnes takym clankom nemoze verit... maximalne forum

DSDV

hmm no viem nic prijemne... ale vravim lieky nie su vsetko... ja to mam uz 5 rokov a neviem sa toho zbavit lebo som to zacala riesit neskoro a proste asi mam to nestastie ze sa mi nedari to zo seba striast... nemas nejaky kontakt? FB,skype, Email?? mohla by som ti aj poradit ohladne tohto aj viac :) viem viacej veci ale to by bolo na dlho to tu pisat

bojko226

no nie je to az tak dlho len mne akosi cas bezi celkom pomaly a tym padom sa mi to zda byt nekonecne dlho ale naplno to prepuklo len pred styrmi mesiacmi. zacalo to vlastne cele panickym atakom. nic prijemne, nevedela som co sa robi myslela som ze dostanem infarkt a kedze som bola dohaluzena tak trval asi 2 hodiny

DSDV

Dakujem velmi pekne :) aj ja mavam taketo pocity ale aj to mam viac menej koli tej schize... proste ja som si uz aj na zivot siahla a vzdy ked idem von a medzi ludi tak sa roplacem alebo utecem :) ale snazim sa s tym bojovat a verim ze aj ty :)je to velmi tazke ja ta chapem ale fakt lieky nie su vsetko :) to som sa naucila, maam uz dlho taketo stavy totizto. Proste casom si musis najst nejake cesticky ako z toho vyjst :) Ja som bola uz aj par krat na hospitalizacii lebo ja som sa podla lekarov par krat zblaznila :) nie je to nic prijemne ale treba bojovat proste.. kolko mas uz taketo depky?

bojko226

viem mala by som rozvijat nejaku aktivitu ale skutocne nemam energiu je to tazke. a mam pocit ze zakazdym ked vyjdem z domu tak ma chyta uzkost. uz rozmyslam nad katastrofickymi scenarmi, co som mnou bude ked sa zblaznim, casto ma napada ze sa radsej hned zabijem. to su ale naozaj slabe chvilky viem ze sa nemozem vzdat
a tebe prajem tiez vela sil a nech sa ti tvoj stav zlepsi :)