Hnusím sa sama sebe...

Príspevok v téme: Hnusím sa sama sebe...
Nezn4m4

Sama som zo sebou nespokojna. Kedysi som bol velka velmi velka.. Detiska v skole sa mi smiali.. Chudla som milion dva krat.. Ale az ten milion treti krat to ako tak vyslo. Schudla som z 86 kil na 63... Len malo by to byt fajn.. Lenze ja aj ked sa momentalne pozriem do zrkadla vidim sa stale taka velka tucna skareda. Niekedy jem normalne. Niekedy jem moc. A ked si uvedomim kolko som toho zase zozula zjem zo 5fenolaxou.. Celu noc prebdiem a rano mam hned lepsi pocit.. Mam priatela.. On ma strasne divnu povahu.. Vsetko je mu jedno neriesi take veci a podobne. Poslednu dobu ho chytilo mi zo srandy rozpravat aka som,,roztecena,, tucna a aky mam skaredy zadok... No mam... Nemam kamaratou, nemam nikoho, z moji rodicia vsetko riesia bud peniazmi alebo kricanim a dohovaranim o tom aka som neschopna, nezodpovedna.. Ja sa vazne snazim byt dobra.. Ked niekto odo mna nieco chce urobim to. Ked niekto nieco potrebuje pomozem.. Alebi aj len ked viem ze to niekoho potesi aj bez toho aby mi to povedal pomozem.. Len ja uz nevladzem...:( pomozte mi..

panika

zlatko, skus si najst psychoterapeuta. Porozpravas sa, poradi Ti..a k priatelovi? POSLI HO (snazim sa byt slusna)..kade lahsie. NEzasluzi si Ta.Kazda z nas je ina, no kazda z nas je krasna..kazda niecim inym. Ak si Ta nevazi taku, aka si -nema vyznam pokracovat v takom vztahu. Potrebujes pri sebe cloveka, ktory Ta bude lubit a vazit si Ta, nie nejakeho kretena, ktory Ta bude tahat dolu

Mexy

Postava sa dá vylepšovať a tvarovať, s charakterom je to už horšie. Mnohí ľudia sú navonok krásni a majú vysoké sebavedomie, no ich vnútro už také krásne nie je. Ty predsa píšeš o sebe že sa snažíš byť dobrá, nápomocná, to je veľké plus. Podobne môžeš vylepšiť aj tú postavu, ak si nespokojná, treba prispôsobiť stravu a pridať viac pohybu, veď už si predtým schudla, niečo si predsa robila preto. To aké máš pocity teraz, je v tebe zrejme zakorenené už od toho detstva, a stále to nevybledlo. Na rodinu kašli v tomto smere, u nich nič nedosiahneš, podporu hľadaj inde. Ani priateľ by nemal prilievať olej do ohňa, otvorene mu povedz, že je ti to nepríjemné a má s tým prestať. Nikto nie je dokonalý a nemá právo ťa urážať ani zo srandy.

Sejla

Hej hlavu hore, môžem sa spýtať, ako si schudla? Lebo ak je to len úprava diéty, odriekanie a nedajbože preháňadlá či podobné diablove cesty rovno do pekla ppp, nedivím sa, že sa cítiš nanič. Nie je dôležité jesť málo, dôležité je jesť správne veci a to veľa veľa, sú aj potraviny, ktoré prirodzene zlepšujú náladu. Ale ešte dôležitejšie nez strava je pravidelný aktívny pohyb a radosť z neho. Asi sportuješ, keď si toľko schudla, ale možno by si mala zmeniť prístup k športu, nerob to kvôli postave, ale kvôli relaxu, prečisteniu myšlienok. A prestaň už žiť pre ostatných, robiť veci len kvôli druhým, si najdôležitejší človek v tvojom živote a dopraj si patričnú radosť z neho. Vlastne je úplne jedno čo si kto myslí, nikdy fakt nikdy nedosiahneš stav, ktorý ulahodí každému, buď budeš moc tlstá, alebo moc vychrtlá, príliž sebecká, alebo hlúpo naivná, príliž tichá, alebo moc ukecaná, moc vyškerená, alebo príliž depresívna, čokoľvek budeš robiť, kvôli DRUHÝM, bude zle. Lebo ľudia vycítila že ti chýba sebaúcta. Najskôr sa musíš sama začať rešpektovať a lúbiť, až potom ťa začnú aj ostatní. Nie všetci. Ale tí podstatní.. A týmto veršom končím:) dúfam že som pomohla:D

Lulita

dusi - taky tak...a je leto a stve ma, ze furt tie kavenky sezerem v praci od nervov, uz sa týžden drzim, ale je to tazke

neznama - zase a zase sa budme opakovat, zly pristup rodicov, to tak vidno v tych nestastnych prispevkoch mladych ludi, aj mna mama deptala, sebavedomie som dlho hladala

Romana2306

Ahoj. Nesmies samu seba nenavidiet! Je to chyba. Musis na sebe hladat nieco pekne a tesit sa z malickosti.Sama hovoris ze si schudla :)Schudla si 23 kg co je uplne super :) Ked budes takto pokracovat ( co uz nemusis mas normalnu vahu)tak budes mat krajsi zivot.To s jedenim nemas sposobene naladou?Stoji ti za to tak piatel? Priatel by ta mal podporovat a nie ti to stazovat. Pametaj ze nezalezi na tom ako vyzeras :) Sama pises ze si dobry clovek :) Utcite najdes tiez okolo seba vela dobrych ludi ale nesmies sa pozerat ty sama na seba s takym odporom . Ked sa zacnes vnimat ty inak zacne ta vnimat inak aj okolie. To z rodicmi nemas lahke. Ty by ta mali podporit.Ak ta nedokaze podporit priatel ani rodina tak hladaj oporu v niekom inom.Netrap sa ale hlavu hore :) Dufam ze najdes oporu v niekom inom :)
:)