Seroxat a sociálna fobia

Príspevok v téme: Seroxat a sociálna fobia
m77

Takže otazka na rovinu,pomohol niekomu z vás paretín,seroxat na sociálnu fobiu? Som už v koncoch a neviem čo mám s tym robiť a takto sa existovať nedá,začínam už pocitovať samotu a stracam kamaratov kvoli tomu lebo sa uzatváram do seba a prestavam komunikovať z ludmi.Potrebujem vedieť aký liek na to zaberie že to aspon trocha potlačí,takisto mám depresie,uzkosti,panicke poruchy atd a jediná vec čo mi zabrala na to bol alkohol a možno trocha lexaurin,avšak len kratkodobo

m77

Vdaka za info,pondelok idem ku psychiatrovi,lebo už nemam žiadne lieky,a doteraz tie čo som bral tak na SF nejak nezaberali,poradím sa s ním

K11

Seroxat velmi pomaha na socialnu fobiu aj panicke uzkosti viem to z vlastnej skusenosti. Netreba sa uzatvarat do seba, treba riesit problem s odbornikom aby rozhodol ci Seroxat je pre Vas vhodny. A alkoholom to urcite nerieste!

luciano

Na SF zaberá medikamentózna liečba, ktorá však musí byť komplexná. Nestačí jeden typ AD zo skupiny SSRI, ale je nutná augmentácia s antipsychotikami a optimálne je použitie multispektrálnych AD napríklad SNRI, RIMA a pod.