Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.

Príspevok v téme: Prvy a posledny sexualny partner - realita alebo podvod.
svieckovaaaa

Jednoducha otazka, poznate par, v ktorom ma aspon 1 partner maximalne 1 sexualneho partnera (tj. prvy a posledny) a su stale spolu?
Alebo naozaj plati, ze kazdemu zacne "svrbiet" a podvedie?

Moj nazor s prihliadnutim na styl pisania asi uz poznate.

Mna zaujima vas nazor a stastistiky.

Male upozornenie pre admina, ak toto zmazes, zmazem ja teba.

0vecka

ja poznam .. ale nepoznam ziadnych ktory nikdy nezahli... najme ked jeden musi ist prec tak je tam skor ci neskor nevera...

orol

A poznam aj taku ( suseda )

ktora je 5 rokov vydata

jej manzel tvrdo drie aby zarobil

chodi na tyzdnovky

a jeho zena sa kUr.í s inymi

takze tak

orol

Poznal som babu

co mala tisic cuRakov v sebe

nielenze jej to srsalo z oci

ale ich tam naozaj aj mala zasunutych

a veru ked sa vydala, bola z nej najlepsia a najvernejsia zena na svete

lorinnes

Mám také typy v okolí, že myslím že to tak majú, ale ja sa neviem za nich zaručiť :-) ale teraz mám vzťah a vobec ma nelaka nejaké podvádzanie..neviem...načo chodiť s džbánom po vodu, ked ju mám doma?

MultiLevel

Fuha, ze 70 :D Tak taky by okrem "bohatych" skusenosti mal aj bohate potvorky v sebe :D Minimalne herpes a nemyslim teraz ten na ustach, bleeeeee....
Zalezi velmi od povahy cloveka. Niekto sa nepotrebuje v zivote "vyburit", aby vedel co chce, aby bol dobry milenec, uzival si sex a bol vlastne sam so sebou spokojny :)

laurora

70 :O s takym by som nikdy nechcela chodit...ved by som som tie zeny vsade mozne stretavala, kebyze by sme sa neprestahovali niekde daleko. To je uz privela teda. Aj ja som zato, ze treba skusat, ale vsetko by malo mat svoju mieru :)

Cindy 35

poznam len jeden taky par co sa maju aj radi. ale v hlave im urcite vrta ake by to bolo s inym, kvoli tomu aj mali krizy.

inak je asi lepsie skusit toho v zivote viac aby clivek vedel ze naozaj z ineho taniera pievka nechuti inak. co ja mam skusenost, najvernejsi byvaju muzi ktori da az prilis vyburili v mladosti- vyse 70 partneriek, ti si potom uplne verni, lebo vedia ze naozaj o nic neprichadzaju

laurora

Urcite su take pary, ja tiez take osobne poznam. To ci bude clovek verny ci nie suvisi s tym ci sa dvaja "nasli" ci sa k sebe fakt hodia a miluju sa, ale samozrejme to vyplyva aj z povahy a charakteru cloveka. Teda ako to dopadne nikdy nikto nevie predpokladat.
No statisticky vraj castejsie su si verni panic a panna alebo aj ludia, ktori uz mali skusenosti predtym a obaja, ako v pripade, ked jeden z dvojice je panna/panic a ten druhy uz skúsenosti mal. Je lepsie, ked to je vyrovnanejsie...Vraj