Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Starostlivý lekár a jeho hraničná pacientka

Príspevok v téme: Starostlivý lekár a jeho hraničná pacientka
Meretseger

Jeden z mojich lekárov, ku ktorému chodím relatívne často, ma každú chvíľu pozýva na kávu do neďalekej kaviarne na "pokec". Vie, že sa režem, nedávno videl, že i inde než na rukách a vraj ho to dosť trápilo, keď to videl prvý raz. Vie, že som bola v Pezinku, aj to, že som sa "opakovane pokúšala o samovraždu", ako bolo písané v správe odtiaľ (o tom poslednom pokuse som mu radšej nepovedala, načo ho trápiť, chudáka. Kedysi som sa ho spýtala, aké množstvo vzduchu musí ísť do žíl, aby to človeka zabilo, síce mi to povedal, ale došlo mu, prečo sa to pýtam).
Naposledy sme sa bavili o škole, na ktorú chodím a bol to veľmi fajn pokec, na konci ktorého ma na tú kávu pozval zas, už asi dokopy tretí raz, myslím, že na to vždy zabudne, má dosť deravú pamäť:) Tak si vravím, že by som to mohla konečne prijať, koniec koncov, či je také niečo vo vzťahu lekár-pacient etické, by mal riešiť ON, myslím si, z jeho strany je to však isto len starostlivosť (taká nevšedná u slovenských lekárov) o dosť švihnutú pacientku, u mňa to však, ako iste niektorí viete, môže prerásť do bohvie čoho:) A vôbec mi nebude robiť problém, že môže mať tak okolo 40, tipujem. A rovnako ako bola potom tragédia chodiť k Stanovi, môjmu býv. psychológovi, do ktorého som sa príšerne zabuchla, tak bude tragédia chodiť i k tomuto lekárovi, lebo bude stačiť hocijaká prkotina a potom ho zas, naopak, znenávidím, a vôbec, tá niveau stable, čo je teraz (a je neutrálna, veľmi dobre) by bola na šrot.
Čo by ste robili na mojom mieste? (Odhliadnime od toho, že si zrejme aj tak napokon urobím podľa seba, ale dobrý názor nikdy nie je na zahodenie)

zewa

Veď ty ani nevieš s čím máš bojovať. Samodiagnostika je tak objektívna, že?
Jediné, čo na fóre robíš, je že tu mudruješ a ľutuješ sa. Ale boj vyzerá inak, len to chce odvahu, ktorú ty nemáš.

zewa

Neviem ako chcete na diaľku pomáhať. To ona musí chcieť. A nemyslím, se by tú pomoc chcela nájsť na fóre. I keď tá veta: lebo ona je moja posledná nádej hovorí o chceni nechať si pomôcť. Aj keď možno cry2 nerozumie, že to ju nezachráni lekárka, ale len ona sama môže.

Mimulus

zewa - neveríš mi, nepoznáš ma a nechceš ísť ani na kávu tak ako vieš že nebojujem :) Každý ako vie )

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.