Zväčšenie poprsia

Príspevok v téme: Zväčšenie poprsia
lili789456

Ahojte, mám 20 rokov a uvažujem o plastickej operácii pŕs - zväčšenie. Nosím veľkosť košíkov A niekedy B tak sa chcem opýtať, či to nebude vyzerať až veľmi neprirodzene keď si to dám urobiť vzhladom na to že mam veľmi malé prsia. Takisto či nemáte nejaká skúsenosti s plastickou chirurgiou NOVAMED v Banskej Bystrici. A môžte sa podeliť aj o svoje skúsenosti s týmto zlepšením. :) Veľmi sa na to teším, pretože k mojej postave mám prsia neprimerane malé. Som už rozhodnutá takže príspevky typu prirodzene prsia su krajšie nepotrebujem čítať. Moj nazor je že sú krajšie ak tam žena má aspoň niečo a nie je plochá ako ja...

poPotvorka

je fajn ,ze si nezavahala ... myslim ,ze vies co robis a prave toto ti pomoze zvladnut zakrok a vsetko s nim spojene
tak ti drzim palce .. rada som pomohla :)

lili789456

Neočakávam to, že to bude každý schvaľovať ale v úplne prvom príspevku som napísala že som rozhodnutá a hľadám tu hlavne rady a skúsenosti ohľadom zákroku. Nenapísala som, že sa rozhodujem či si ich dať alebo nie. Tým pádom sú tu tie názory zbytočne ;)

poPotvorka

je uuupne v pohode ,ze sem ludia napisu aj svoj negativny nazor na augmentaciu .... netreba sa chovat ako sebec a ocakavat ,ze mi kazdy bude prikyvovat hlavou za moje rozhodnutia
takze lili ,treba si precitat kazdy prispevok a az potom zvazuj .... ja som spokojna

orol

Autorka musi strpiet aj nazory inych, pokial su v sulade s pravidlami a slusnostou

to je demokracia

P.s- zvetsit penis ?? V ziadnom pripade. 16 mi staci a komu je malo, nech si hlada vecsi.

NumLock

Kecáte. Autorka jasne napísala, že tu prázdne reči nechce. PS: Chce mi tu nejaký chlap povedať, že by si nechcel dať zväčšiť penis ak by to šlo?

orol

Sebavedomie sa da zvysit neskodnymi vecami,

a nie chirurgickym zakrokom

ktory moze priniest aj velke zdravotne komplikacie

je to predsa zasah do organizmu

tak naco mam zbytocne riskovat, ked som zdravy?

lili789456

no vidíš každému sa páči niečo iné :) mne sa malé nepáčia a keď sa niekto vďaka tomu cíti lepšie a ženskejšie prečo nie :P

Prso

Je mi ľúto každej baby ktorá si dá silkonove kozy spraviť okrem tých s s rakovinou prs tie musia. Malé sú take krasne. No zbytočne vám vravieť.