Odstranovanie chlpkov

Príspevok v téme: Odstranovanie chlpkov
Msaska

ahojte. potrebujem radu ohladom odstranovania chlpkov. Mam ich tmave a povedala by som aj hrubsie.. Doteraz fungujem na ziletke.. obcas epilator ale zvladam to len na prednej strane lytok..

nemate nejake overene typy na odstranovanie chlpkov, pretoze po holeni to rychlo dorasta..a mozno aj nejake pripravky po holeni pripadne epilacii aby bola pokozka ok ..
vdaka :)

MultiLevel

podpazusie nikdy!!! To nikdy nerob epilatorom....Na take miesta ako nohy, (niektore baby aj ruky, brusko) funguje epilator dobre a po case aj prestanes citit tu bolest :)

Msaska

ved to.. mna to na tej prednej strane na nohach uz az tak neboli .. ale inde som sa neodvazila..a podpazusie uz vobec nie to by som neprezila..mna boli aj to ked si niekto iny buchne :D:D
a to zarastanie.. jedine detsky puder..do inych produktov som sa nehrnula...a peeling..
ale inak nvm

MultiLevel

ja som dost tmava, takze si vies predstavit tie chlpky. Nepouzivam ziletku, len raz za cas. Pouzivam stale epilator, chlpky mi to vytrhne aj s korienkom. Po roku pravidelneho pouzivania mam chlpky jemnejsie, redsie, svetlejsie a kym vyrastu, prejde niekolko tyzdnov. Skutocne. No zacalo to "ucinkovat" az po roku, treba byt fakt trpezliva. Sice clovek chvilu bojuje so zarastanim chlpkov, aj proti tomu sa da pekne bojovat :)