MATURA

totka

moniqa87 zo sloviny, ale vtipne, ze maturujes :) ale snad to bol len preklep :)) a ja som sa ucila z kazdeho nieco a tak sa nestratite, budete vediet zareagovat na kazdu temu a budte radi, ze vam ten 1 predmet odpadol, lebo ja som maturovala z 5..

anjelicek

ahojte,ja taktiez,najvacsi problem je pre mna litika a slovina.nemozem siju zapamatat:-( a do ucenia sa dostat,to tiez nie je lahke:-(

afdsfsdfs

nebrala by som to na lahku vahu. u nas v triede minuly rok neurobili 12 ludia, a vo vedlajšej triede 8. učte sa, dobre vam radim!!!

moniqa87

aj ja mam za dva tyzdne matury, tak si kazdy den prejdem 2 temy zo slovyny a z angliny, ale je to dobra fuska sa do toho dokopat.... :-(((

anonymus

hej a ked si vytiahnes otazku o ktorej nemas ani sajnu?tak ci si blb ci nie nic ti nepomoze..a maturita v dnesnom case urcite nie je formalita..taky monitor,pokial neurobis lepsiu ako 3 ti nedaju...na slohu zo sloviny stratis 2 body uz mas pod 90%cize 2....maturita bohuzial nie je to co kedysi byvalo....ze aj ked si nevedel prekopli ta...

kiara88

ja som na tom tak isto,este sa nic neucim aj by som chcela,bo potom len nervy budem mat a tiez sa neviem dostat konecne ku kniham:(((ma porazi