Ludia chcu aby som bola ,,ina.. preco?

Príspevok v téme: Ludia chcu aby som bola ,,ina.. preco?
nada5

ahojte. uz dlhu dobu sa tim trapim. svojou povahou. niesom ten typ ..ukecany a ukricany som jemna ,tichsia. a koli tomu sa mi viac ludi za chrbtom smeje a nedokazem nikomu verit. myslim si ze mna nik uz nema rad. preco by ma chceli menit..ked mnej e jedno kto aki je:( . chcela by som byt ina .priebojna , viest tych ludi no citim ze niesom ten typ. mam sa menit nasilu koli niekomu..

xxy

naja, aby som ti to vysvetlila, nik ju nesikanoval. hoci by bola dobry terc, cielene sa na nej nik nesmial. smiechy mozno zazneli ked bola vyvolana a nedala zo seba ani hlas, co na strednej skole plnej mladych ludi nie je nic nezvycajne. osobitny pristup mala, dokonca aj zo strany pedagogov. a neviem o akom zdeseni hovoris. proste ked s niekym komunikujem a neodpoveda mi, tak idem dalej a komunikujem s tym, co na mna reaguje. a mozem ta ubezpecit, ze sa jej neublizovalo, aspon nie v skole zo strany spoluziakov.
co sa tyka zakladatelky, samozrejme, ze som sa svojim prispevkom vobec nemusela trafit do tvojej situacie. neda sa tu zhodnotit clovek, co o sebe napise 6 riadkov. slo o to, ze niektori vzdy hladaju vinu v druhych namiesto toho, aby sa pozreli ako oni posobia na ostatnych. lebo niektori tu zacnu povzbudzovat, aby dotycny ostal sam sebou bez toho, aby vedeli kde vlastne problem je. nic viac.

Naja85

Ja verim, ze existuju introverti a extroverti. Ja patrim k tym prvym-nemam problem si otvorit usta, ak je to potrebne, len mam velmi maly pocet ludi, ktorym sa dokazem bud ciastocne alebo celkom otvorit a tych ludi musim dostatocne poznat a musia byt moja krvna skupina:). A tiez zazivam vo svojom zivote situacie, ked mi ludia naokolo naznacuju(a aj ohovaraju), ze som divna. A divna asi aj som: nepijem(alebo skoro nepijem:P), nefajcim, nemusim diskoteky, mam rada ticho, samotu(zboznujem zobrat psa a ist niekde do lesa, na luku, niekde si len tak sadnut a cumiet a pocuvat vsetko naokolo). Takymto ludom sa vsak uz snazim vyhybat-vo svojom zivote nepotrebujem niekoho, kto ma bude povazovat za chudaka, kto ma bude za chrbtom urazat a robit si zo mna zabavu, ze aka som divna(tu patri aj cast mojej rodiny, ktorej po vcerajsku a ich snahach ma umyselne dusevne zranit svojimi ustipacnymi poznamkami davam ZBOHOM/GOOD BYE). Asi naozaj si musime vytvorit stit pred niektorimi jednotlivcami a nepripustat si velmi tie ich reci.

PS: xxy, mozno k tej introvertnej spoluziacke bolo potrebne pristupovat bez smiechu a bez zdesenia a mozno by si uvidela jej skutocnu povahu(ja som mala na zakladnej tiez taku-prave na nej som videla, co dokaze sikanovanie medzi detmi-len som nemala potrebu sa jej smiat a bola to fakt uzasna osobka, ked sa trochu otvorila).

nada5

mimulus :) dik presne si to vystihol. dakujem aj ostatnym za odpovede..az na jedneho_xxy..tebe nemam co odpisat..MAOMAM..niesom uz mladucka he..mam rodinu som zena matka. mozno to vyznelo dost detsky ako som to pisala. MEXY nepovedal mi nikto priamo ze sa mam menit ,no pocula som to za chrbtom..a to ja nemusim ..len skoda ze to je rodina..to ze som myslenim inak,ze sa nebavim smo dmoaca zienka -dieta ,domacnost .. to v dnesnej dobe sa moc asi nevidi. takze asi si skor rozumiem so starsimy zenami:)a muzmi?..tym sa vyhybam :))hehe ELIMS ano som taka vnutry silna len trosku mozno viac prisposobiva..bez nazoru..(ako kedy:)PROSTE CHCELA SOM TO NAPISAT ,JE MI LEPSIE. RADSEJ PISEM AKO VRAVIM..mozno mam sklon k pisaniu KNIH :D. TESSY :) dakujem.

Mimulus

Ešte jeden jediný raz to napíšem...introverti neexistujú.

Ale áno tráp sa...ľudia ťa zrania tak či tak a ak si nevytvoríš dostatočne veľký štít tak budú útočiť čoraz väčšou silou.
"Tichí ľudia majú toho veľa na srdci. Nie sú ticho, pretože majú strach niečo povedať, ale hovoria len s tými, ktorí sú schopní ich pochopiť.,,
Možno nemám právo ti tu radiť ale zažil som niečo podobné a nie, opakujem nie, nie si introvert!!! A nie 95 a ani 99% ľudí nie je povrchných...musíš začať len a len od seba ak chceš niekam zapadnúť. Ja osobne som spokojný - už sa nesnažím zapadnúť, pretože som pochopil, že tak či tak nechcem patriť tam kde väčšina ľudí.
Ostať sama sebou môžeš ale iba vtedy ak si schopná sa brániť. Ak chceš aby ťa mali ľudia radi, aby ťa rešpektovali tak kľudne ostaň sama sebou ale navonok tým ľuďom, tým 95% ukáž to, čo chcú vidieť oni! Nie je to ľahké a na toto budeš potrebovať naozaj veľkú odvahu a silu no ver alebo nie ľudia nikdy nepochopia aká si a nikdy ťa neprijmú do kolektívu, kde chceš patriť ak nebudeš rešpektovať kolektív.
Čo ti tu poradili ostatní je dobre no nezabúdaj, že presne tak isto ako neexistujú introverti tak neexistujú ani menej výreční ľudia! Ak sa totiž takí ľudia ocitnú niekde kde je im dobre, cítia lásku, dôveru a vedia, že sa môžu správať prirodzene tak sú z nich behom krátkeho okamihu veľavravní extroverti :)

orol

nerozumiem ti moc...

kto si, kolko, mas rokov, co robis ?

a
kto a preco ta chce menit ??

akych ludi a preco chces viest ?

preco nedoverujes ludom ?

Any1902

Urcite sa nemen! Ostan sama sebou.. Nic si z toho nerob ja som zazivala to iste.. Skus byt obcas viac komunikativnejsia a mozno sa nejaky dobracik najde a bude o tebe hovorit len dobre veci a na tento problem sa coskoro zabudne.. mne sa to takto vyriesilo a uz sa to o mne nesiri :)

tessy00

to že nedokážeš tárať len tak do vetra o povrchných témach znamená, že vo všetkom hľadáš hlbší význam a ver mi, že na svete sú ľudia, ktorí práve toto ocenia, nesnaž sa kvôli nikomu meniť, nehraj sa na niekoho, kým nie si, budeš mať pocit, že strácaš samú seba, netráp sa ostatnými, ľudia do tvojho života budú prichádzať a odchádzať z neho a len zopár ich tam ostane a to tí, ktorí ťa budú mať radi a budú akceptovať to aká si

Maoam

neviem kolko ma rokov, ak je este velmi mladucka, moze ist napr.o skolsky kolektiv, to je casty jav, tam nemusi ist primarne o JEJ problem, samozrejme moze, to nedementujem, ale nemusi

samozrejme, ak cloveku 1000 ludi povie, ze je namysleny, arogantny, tak niekde bude pravda, mozno 'uprostred', ale casto ludia nosia iba masky, za ktore sa ukryvaju a ich podstata ostane neodhalena