Ludia chcu aby som bola ,,ina.. preco?

Príspevok v téme: Ludia chcu aby som bola ,,ina.. preco?
nada5

ahojte. uz dlhu dobu sa tim trapim. svojou povahou. niesom ten typ ..ukecany a ukricany som jemna ,tichsia. a koli tomu sa mi viac ludi za chrbtom smeje a nedokazem nikomu verit. myslim si ze mna nik uz nema rad. preco by ma chceli menit..ked mnej e jedno kto aki je:( . chcela by som byt ina .priebojna , viest tych ludi no citim ze niesom ten typ. mam sa menit nasilu koli niekomu..

xxy

aj ked ide o vacsinu, tak sa nad tym treba zamysliet, uz ked to niekto riesi ako problem na internete a mysli, ze ho nik nema rad, je nacase sa tomu pozret na zubok.

xxy

ja sice neviem, koho chces viest, ale ak ma kazdy problem s tvojou povahou, chybu by som hladala v tebe a nie v druhych. ja si pamatam jednu introvertnu spoluziacku, tiez sa to obcas neobislo bez smiechu, pretoze to bol jednoducho des, sa s nou nedalo ani bavit, taka bola introvertna. dokonca nedokazala ani odzdravit. cize v tvojej povahe bude nejaky problem a nebude to len take "som jemna a ticha". ak si nevies poradit, chod za psychologom.

Maoam

lol, vsak nech sa zmenia oni kvoli tebe ;-)

ak si raz introvertna povaha, zrejme aj dost inteligentna baba, nie si vodcovsky typ (vobec nevadi), si aka si a je to tak super, tak KASLI na OSTATNYCH, pretoze medzi ludmi je to takto, mne trvalo tiez par rokov, kym mi to doplo, ale je to tak:
existuju dve moznosti:
A - bud ta prijmu aka si a maju ta taku radi
B - neprijmu ta a vkuse im daco bude vadit, od takych ruci prec, rsp. ked musis, max. formalny - neutralny kontakt, lebo NIKDY NEVYHOVIES

a doporucujem posilnovat vlastnu osobnost a svojskost, pretoze vyspelejsi ludia si toto u teba budu vzdy velmi cenit a respektovat a kvoli tomu ta budu mat este radsej

a venuj sa tomu, co ta bavi

co sa priatelov tyka, radsej jedneho-dvoch skutocnych, ako 40 falosnych a povrchnych

ktosi

Určite sa nemeň kvôli iným ľuďom a hlavne nie kvôli cudzím, taká aká si si originál nemá zmysel sa opičiť po niekom, drž sa svojich zásad a nenechaj sa zmanipulovať. A že sa ti niekto smeje za chrbtom si nevšímaj, u mňa to bolo tiež také a nevšímal som si to, vždy sa našli ľudia s ktorými som si predsa len rozumel a myslím že tak by to mohlo byť aj v tvojom prípade.

elims

Urcite je tvoj \\\"problem\\\" dost komplexnejsi len to ako pises.
Ludia tvojho typu su vo vnutri v podstate dost silny a maju kvazi taky \\\"stit\\\" voci okolitemu svetu. Nezda sa ti, ze vsetci su cudni a len ty si normalna?:)Myslim to v dobrom.
Urcite je nieco co ta bavi a ked si viac samparta tak si prisposob svoj svet. Urcite sa nieco najde co ta bavi, skus sa tomu viac venovat, alebo skus nieco co by si normalne nezrobila, ale tajne v to dufas. Zmena je zivot, a ked nieco zmenis v tom dobrom zmysle, cloveku to doda novu energiu ist dalej.
A kasli na ludi, 95% su to len povrchni cudaci. \\\"Tam kde plati nadej, a pravda odveka, ze ak hladas najdes, najdes cloveka\\\" ;) (R.Muller).