Spoločné bývanie s priatelom

Príspevok v téme: Spoločné bývanie s priatelom
lorinnes

Chcem sa vás spýtať na názor. Mám priatela asi 3 mesiace a so stretávaním to máme velmi problematické (dialka, spolubyvajuci, moji rodicia..viacere faktory) a on navrhol spoločné byvanie. Mám len 20 rokov a neviem či to je šťastné riešenie. Išli by ste do niečoho takého? Ja si sama nejako nejsom istá. Proste každý deň spolu, starať sa o tú domácnosť a ja niekedy mám take chvilky že sa potrebujem zavrieť niekde sama a mať pokoj. A to by asi velmi možné nebolo. išli by ste do niečoho takého? Za názory Ďakujem. Pomôže mi to

parazit

Ahoj:)
neviem a netrufam si odhadnut, ako je to u vas a ako to moze dopadnut. Ale moja skusenost - citila som to iste a po case sa ukazalo ze to bol spravny pocit. Su veci, ktore nevieme dopredu odhadnut, myslime na veci, ktore moze spolocne byvanie pokazit a nakoniec sa jeho priskore posobenie ukaze uplne inde. Kazdopadne vztah potrebuje fazu "chodenia" aj za cenu toho, ze sa vidite malo (co moze byt aj carovne). Ak sa preskoci, tak to casom par pociti. Kazdy svojim sposobom, ale bude tam pocit medzery. Ako moja babicka hovori - najviac to pociti zena (viac je na neznosti a pod. ktore idu v ruka v ruke s randenim. Ak sa tato potreba dostatocne na zaciatku nenaplni, moze sa ukazat ovela neskor a v nenapravitelnej miere.Kebtze nemas absolutne pochybnosti, tak okej. ale sama vravis - potrebujes svoj klud, asi to tak necitis. Az sa na to 100% budes citit, tak uvidis :) Vela stastia prajem