Prvý deň

Príspevok v téme: Prvý deň
Any1902

Ahojte.. dalsi sk. rok budem na inej skole a problem je ten, ze sa prveho dna bojim. Bojim sa hlavne preto, ako ma prijmu do kolektívu a ako zapadnem.. Dalsi problem je ten, ze sa nenormalne cervenam :) bojiim sa, jak to vsetko dopadne, lebo to cervenanie mi kazi skoro vsetko.. :) Co mam robit aby som zapadla a prijali ma bez narazok na moje cervenanie? Nemate skusenosti? :) vopred dakujeem :*

khccfgc

ber to s nadhladom, nepremyslaj velmi nad tym. proste tam prides, spoznas novych ludi a mozno sa aj budes cervenat a co? cervena sa 99% mladych ludi a niekedy si to ani nevsimnes poriadne

zuzan-ka

kiko12 - každý bere svoj problém za ten največí, a jedno či je to akné, červenanie sa alebo iné pre iných banálne veci.
to sa nemusíš pozerať do zrkadla aby si vedel že sa červenáš, ja ked sa začnem červenať tak cítim ako mi červeň stupa do líc.

ta3

Zewa ma pravdu, prijmi sa taka aka si aj s tym cervenanim, ktore mimochodom patri k Tvojmu veku, mnohe sme sa tiez cervenali, ked sme boli mladucke v Tvojom veku, lebo cim viac budes na to mysliet a s tym bojovat, tym to bude horsie, ako vravi Zewa, bud mila a priatelska k novym spoluziakom, potom to aj s tym cervenanim bude v pohode, ja napriklad som na zakladnej skole mala predpisane okuliare, ale hanbila som sa ich nosit a ked som odchadzala na strednu skolu do noveho kolektivu som si povedala ze uz prvy den si musim tie okuliare zalozit, aby ma novi spoluziaci hned uvideli s okuliarmi, lebo ak nie hned prvy den, urcite by som sa casom na to nebola odhodlala, tak aj Ty vstup do noveho kolektivu s predsavzatim, ze nemas sa dovod cervenat a ked sa aj zacervenas, ze to bude normalna vec a nic strasne sa nestane, cim menej pozornosti budes cervenaniu venovat, tym to bude lepsie, tak Ti prajem vela uspechov na novej skole a stretni tam super kamaratov

zewa

Prečo jednoducho to červenanie neprijmeš za súčasť seba? Tak sa červenáš. A čo? Nehanbi sa za to aká si. A podľa mňa je červenanie milé. Buď ku všetkým úprimná a nikomu to nebude vadiť. Držím palce ;)

panika

ahoj, nepises to hlavne..vek, aka skola..ides do novej skoly od zaciatku, ci nabiehas do zabehnuteho kolektivu? Vies, kolki sa cervenaju a je to v poho? Ver, je to len tvoj subjektivny pocit

kiko12

kurnik mat tvoje problemy...skoro kazdy sa cervena... niekto je dokonca cerveny stale na licach.... bud rada ze mas iba takyto problem...bud rada ze nemas akne , jazvy, krivy nos, predkus alebo neviem co este...a este jedna vec...nechapem ako vies ze sa cervenas ?? to ako vidis ?? ked sa s niekym rozpravas...sa pozeras do zrkadla ked sa s niekym vypravas ? :D

Any1902

Obavy nemam z nicoho, skor ked sa stavam stredobodom pozornosti alebo ma niekto strapni sa cervenam :) vlastne sa cervenam z kazdej malickosti, uz ked sa ma len niekto cudzi spyta kolko je hodin.. To ma tiez trapi, ale snazim sa nevsimat si to, ale aj tak som z toho na nervy