Ľubim nepraveho?

Príspevok v téme: Ľubim nepraveho?
fragrance

od februára som si písala s jedným chalanom ( XY ), cez fb..je z nášho mesta, obaja sme zadaní , teda , už iba on..od začiatku chcel , aby sme sa stretli, vraj " unik z reality " ale ja som nechcela , ani sme sa nestretli, pretože som nechcela riskovať, čo by sa mohlo stať, aj ked potom pochopil, že nič viac nebude, nechcela som..a tak, povedal, že som veľmi divná ,že nech si idem za svojm a vymazal si ma, a prestali sme si písať,..v podstate mi on vždy písal prvý..ja som mala 5 ročný vzťah..ale nedávno som sa s priateľom rozišla..ani neviem prečo, možno aj viem ale nechcem si to pripustiť , že by to mohlo byť kvôli xy..Na jednej strane, som rada že som to vtedy nechala tak, pretože ma chcel iba na sex, aale na druhej strane si zas myslím že som urobila aj chybu pretože, okrem svojho bývaleho som do teraz nemala, a chcela som skusiť niečo " nové " . nebyť už len taká sivá myška..ale pán xy, sa napriek tomu rozhodol že mi bude stále trubiť autom ked pôjde okolo, ked pôjdem ja na aute obehne mňa aj dalších 50 aut predomnou , len aby som vedela že ide on. je pravda, že aj ja často chodím okolo jeho domu, ale to je moja jediná rýchla trasa.. a dnes , som ho videla 1x po dlhom čase so svojou priateľkou , a čosi ma rozcítilo, musela som odparkovať, aby som vôbec videla na cestu..začínam si myslieť že som sa doňho zaľúbila..a aby toho nebolo málo, aj s bývalým sme sa začali stretávať..čo mám robiť, aby som toho xy magora vymazala zo svojho života? všetko mi kazí..

P-girl

ja tomu celkom nechápem. Co ta k nemu taha ?? ako citam tak sa chová ako debil, nestretávali ste sa tak nechápem preco nicit vztah s niekym s kym si ak dlho a zamieravas sa na takeho niekoho. Lubis svojho priatela ?