Vzorky kremov a make upov

Príspevok v téme: Vzorky kremov a make upov
zuzi74

Uz som vazne nasrata na funn parfumeriu. Vzdy ked tam pridem a pozadujem nejaku vzorku z make upu, tak nemaju. Ked som dnes poziadala o make up do teglika z dvoch odtienov, vraj mi mozu dat len jeden, lebo maju nejake normy. V druhej funn parfumerii nemali pre istotu teglik. Mne jednoducho nestaci natriet si na kusok tvare make up a rozhodnut sa na predajni. Okrem toho pri tom ich "vybornom" umelom svetle sa to ani neda. Potom som isla do lekarne, kde propagovali znacku bioderma. Chcela som vzorku kremu na suchu plet, ktoru som samozrejme nedostala, lebo nemali. O make upe ani nehovorim. Kde sa tie vzorky doparoma podeli?

aj.ja

netvrdim sice ze to je tak v kazdej lekarni alebo parfumerii ale myslim ze vo vacsine pripadov je to naozaj tak ze si predavacky nechaju pre seba. ale co sa cudujeme sme na slovensku.

aj.ja

v lekarni urcite tie vzorky maju lenze tie zeny co tam robia ich nechcu dat preto lebo si nechavaju pre seba alebo to spenazia na internete kde je vela takych inzeratov kde predavaju vzorky ako bioderma, LRP, a ine. tie vzorky kremov byvaju vacsinou 5ml a ked si zoberie takych 6 domov je to ako keby mala doma normalny 30ml krem ktory bezne stoji napriklad 14€ a ona to ma zadarmo.

Ja som si tiez pytala a "nikdy nemaju"

a co sa tyka tych vzoriek kozmetiky tak si myslim ze to bude tiez tak podobne ako to co som opisovala vyssie

Filipova

Ja do Fannky zásadne nechodím, vždy si ma tam prezerajú tie predavačky ako najväčšiu zlodejku... ešte som sa tam nestretla s príjemnou predavačkou..