Dovolenka

Príspevok v téme: Dovolenka
tanitalove

Ahojte, minuly mesiac mi lekárka predpísala HAK Novynette pretože idem na dovolenku- tak aby som mala istotu. Okolo 4. Júla som mala dostať menstruaciu no mám ju nepravidelnu a som ešte k tomu chora. Nic nenasvedcuje tomu, že by som ju mala dostať. 20.-teho júla idem na dovolenku. A kedze sa HAK moze užívať az niekoľky den cyklu, - tým pádom ju nemôžem začať užívať . Čo mám urobiť ? Poradili mi Norethisteron ale ten sa má začať užívať niekoľko dni pred planovanou menstruaciou.- čo uz mám za sebou. Čo mám urobiť ? Čo by sa stalo keby som začala HAK užívať aj teraz? Ake lieky ešte mi zabezpečia že ju nebudem mat na dovolenke ? Dakujem

lilyianka

to ti lekárka len kvôli dovolenke predpísala hak, či tu sama si ju chcela?? lebo ak len kvôli tomu, tak je fakt trošku na hlavu .. an to sa predpisuje norethisteron, ktorý sa uživa 2x denne v praivdelných 12hod. intervaloch ... to už je aký biznis toto

gdjc

ta tvoja doktorka je dobre tela.. tu antiku urcite neber kvoli dovolenke. navyse je tam riziko ze budes mat spinenie cely mesiac. daj si predpisat norethisteron a zacni ho uzivat tri dni pred dovolenkou

lilyianka

aha, no zle som to pochopila ..inak ty si sa pýtala, že kedy ti prestane menzes ak ju začneš uživať na dovolenke ..tak ako vždy .. čiže začneš ju brať prvý deň ako dostaneš menzes a skončí ti za pár dní .. neviem ako dlho to u teba trvá ...

lilyianka

teraz úplne nerozumiem, že mala si dosťať 4.7. menzes a nedostala si ho? ak užívaš antiku, určite by som tam nekombinovala norethisteron .. veď načo ... menzes ti príde a tabletky si po 7dňovej pauze znova nasaď .....