Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stratené šťastie

Príspevok v téme: Stratené šťastie
infiniti7

Zdravím Vás.
Chcem sa spýtať na názor, ako pokračovať ďalej v živote a ako sa z toho dostať. Problém je v tom, že ma po pomerne dlhom vzťahu (3,5 roka) nechala priateľka a ja nedokážem na ňu zabudnúť a čo je horšie prestať ju milovať. Bola to moja prvá láska, spočiatku to bolo dosť ťažké, pretože až na druhý pokus sa nám podarilo dať to fakt dohromady. Ale potom sme boli šťastní, boli sme oporou jeden pre druhého, väčšinu času sme trávili spolu, všetko bolo tip - top. Lenže v lete minulého roka nastala zmena. Mal som pocit, ako keby sa o mňa zaujímala oveľa menej než to bolo dovtedy. Ona si to nevšimla a na vine som bol ja, že prečo si vymýšľam, podľa nej bolo všetko v najlepšom poriadku. Ibaže nebolo, stále som cítil menej záujmu o moju osobu. Ale naučil som sa s tým žiť a nechcel som jej to dennodenne vyčítať, pretože opäť začal nový ak. rok, mala veľa školských povinností a navyše sa pritrafili aj rodinné problémy. Sem tam som to chcel riešiť, ale žiadnu zmenu som nevidel, až došlo na to, že na škole začala flirtovať so spolužiakom. No to ma dorazilo vtedy, ale akosi sme si to všetko opäť ujasnili a plný odhodlania a lásky sme chceli pokračovať ďalej. Aj sme pokračovali až sme došli do apríla tohto roka a odvtedy sa to celé začalo rúcať. Asi mesiac som z nej ťahal čo ju trápi, ale nič som sa nedozvedel. Po mesiaci mi oznámila, že sa chce rozísť, že nie je so mnou šťastná. Mne sa doslova zrútil svet! Už je to 6 týždňov a ja sa neviem odraziť od dna, na ktoré ma dostala, nedokážem sa sústrediť, nedokážem komunikovať, zanedbávam všetky povinnosti. Ročník som úspešne ukončil a vyše mesiaca sa mi nedarí nájsť žiadnu prácu, aby som sa nejak zamestnal a nemyslel na ňu. Proste nič, aspoň keby som po nociach mohol spať, ale nedarí sa. Žil som pre ňu, staral sa, pomáhal jej, snažil sa byť tou najväčšou životnou oporou a ona to ukončila, pričom mi sama nevie povedať, čo je tým hlavným dôvodom rozchodu. Len toľko, že nie je šťastná, ale prečo? Netuší. Nemám pocit, že som jej niekedy ublížil, proste také malé hádky sa vyskytli ale všetko sme si vedeli rýchlo vysvetliť. Nechápem.
Tak Vás prosím o radu, ako by ste to riešili, ako sa odraziť od dna, ako začať žiť a zabudnúť.
Ďakujem.

Žužova

Niekedy proste láska vyprchá.. a dovod ti predsa povedala.Nebola s tebou šťastná ,láska z nej vyprchala a bud len rád že to vzdala a nepredlžovala vaše trápenie viac..zabudni na nu a chod dalej,neboj časom zabudneš alebo sa aspoň naučiš opäť žiť

infiniti7

KatkaXYZ - mcjohnq@gmail.com
Deria - popravde nemyslím veľmi na to krásne čo sme spolu prežili, nedokážem to. Skôr mi vrtá hlavou to, prečo sa tak zachovala a prečo to ukončila, pretože som žiaden rozumný dôvod nepočul, neviem to pochopiť, ako sa niekto dokáže len tak odľúbiť a pri otázke prečo? odpoveď je neviem.
ta3 - ona bola mojím šťastím niekoľko rokov (aj napriek tomu čo sme si prežili) a teraz aj keď sa všemožne snažím tak šťastným sa mi nedarí byť. Viem, že to raz príde, keď sa podarí zabudnúť, len sa musím spoliehať na čas. A ďakujem za tipy, skúsim pozháňať tie knihy a zamestnať svoju myseľ niečim iným

ta3

strašne veľa som jej odpustil, nastvárala mi dosť hovadín ale všetko som akosi prehltol. Nechcel som ju držať "nakrátko", každý potrebuje mať pocit slobody, aj keď má vzťah a na to som doplatil, ona si robila čo chcela a aj keď som vyklopil čo po nej žiadam, ona si to pekne vypočula, nasľubovala hory - doly ale skutok žiaden...

to svedci o tom, ze ste sa velmi ku sebe nehodili a gratuluj si, ze to skoncilo prv, nez by ste si este viac skomplikovali zivot, prve lasky su vynimocne uz tym, ze su prve, preto sklamanie z prvych lasok asi boli najviac, ale kazda bolest casom preboli, v take dni, ked nemas moznost vypadnut von, citaj, to zamestna Tvoju mysel, navrhnuti Osho, Hirax a ja pridam este mojho dalsieho oblubeneho autora Edgar Cayce, by mohli zaujat Tvoju mysel a pomoct Ti zabudnut, hlavu hore, nebola tou spravnou dievcinou pre Teba, urcite stretnes taku, s ktorou budes stastnejsi, ale ako tu bolo uz spomenute, stastie nenajdes vo svojom okoli, vo vztahu, pokial ho neobjavis sam v sebe, ludia zvyknu hovorit, bol by som stastny keby som mal nove auto, keby som si nasiel dievca, napokon mame aj nove auto, aj novy vztah a casto nie sme stastni, porozmyslaj o tom

Deria

infiniti7,
hadam kazdy z nas uz prezil tu prvu lasku a prve sklamanie. ano, boli to velmi, pretoze vseobecne sa prva laska poklada za tu jedinu a spravnu! nevieme si predstavit iny vztah, aj ked moze byt ovela krajsi, nez ten prvy. na take sklamanie je naozaj najlepsim liekom len cas, no a samozrejme sa nezatvarat doma.:) zrejme ste sa spolu k sebe nehodili, keby ano, boli by ste teraz spolu. takze ber to tak. a nesnaz sa si ju idealizovat tym, ze budes mysliet len na tie krasne chvile s nou ale mysli aj na tie, ktore neboli krasne, napr.ked ta trapilo, preco sa chova tak, lebo onak, mysli na to, co ti na nej vadilo, atd. pomoze ti to urcite lepsie, nez si ju iba idealizovat a nahovarat si, aky krasny bol vas vztah a tym sa umarat. podla toho, co pises..... nebolo to ono.;) zrejme to tak malo skoncit, aby si mohol stretnut tu pravu.

MultiLevel

citat osha je pre mna ako citat hiraxa. Nie je tajomstvom, ze hirax ho "vykradol", ale cita sa rovnako dobre. Toho si skusal? Napriklad jeho Slabikar stastia?

KatkaXYZ

Ďakujem Mimulus aj tebe sa praje :) .. ale povedala som si, že treba žiť :) aj som našla nové zaľúbenie ale zase som sa odžubala :D .. a teraz prázdninujem, pracujem, potom výška tak sa teším a na minulosť nemyslím :) .. a ty ako ? :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.