Norethisteron

lilyiankaa

zničenú dovolenku by si skôr mala, keby si išla s priateľom a mala by si menzes ..ale pokiaľ viem, ideš s mamou, takže ti to môže byt vcelku jedno .. aj keď viem, že je o dosť pohodlnejšie to nemať

tanitalove

Ok dakujem velmi pekne :-P dúfam že mi bude fajn :-P teraz tak všeliako :-P ako Egypt a zničiť si dovolenku

lilyiankaa

normálne ..len som mala prsia nafúknuté ako pred menzesom ... inak nič viac ... v pohode to bolo ...
my sme akurát obe kamošky čo sme boli spolu na izbe pri mori brali tieto tabletky, tak sme sa kontrolovali navzájom každé ráno a každý večer :D

lilyiankaa

mne povedal, že si kludne môžem dať aj dve balenia po sebe ... aj ked sa to moc neodporúca, ale proti nebol ...

tanitalove

Mám nepravidelnu m. a povodne som mala začať brat HAK ale nemôžem kedze som ju nedostala... Dôvody sú rôzne u mna ale teraz som ešte stále chora a tak .. :-( tak preto hľadám iné riesenie.. Idem na drahú dovolenku a v podstate prvu a poslednú s mojou rodinou a kazit si to tam ...

soffa

samozrejme ze mozes,ale preco si ich nezobrat 2 dni pred zacatim.ak ich uz zoberes v den m,tak ich treba prve 2 dni brat 3 krat dennne.neviem ci ich mozes brat viac ako 10 dni.to ti povie tvoj gyn.,lebo tabletky su na predpis.a preco ist s kramami na dovolenku ked idem raz rocne,?no neviem neviem co by som tam robila 5 dni pri mori s vlozkou medzi n....?sory za popis;-)))

tanitalove

Sorry, ale už dve dovolenky som tak prežila a to boli najhoršie dni v mojom živote... Nechcem si tým pokazit dovolenku