Pride to este niekedy?

Príspevok v téme: Pride to este niekedy?
AG572

Zdravim, som uplne smutna a uz ma nebavi takto zit. Mam uz tolko rokov ze som mala byt podla niektorych vydata a aspon jedno dieta. Aj by som to rada, ale nedari sa mi najst toho praveho co mam robit?? Mam vela napadnikov ale ani k jednemu z nich necitim viac ako kamaratstvo, a na silu to nechcem robit. Prote mala som pred 3rokmi vazny vztah, boli sme spolu 5r. uz sme sa chceli brat, lenze akosi to nevyslo a rozisli sme sa, uz su tomu 3r. A vobec sa mi nedari v tych vztahoch s muzmi, som z toho uz zufala, mala som za tie 3r. vela pokusov o vztah ale nic z toho nevyslo, vzdy ked sa zalubil tak to nevyjde.... ako mam tomu chapat? Fakt ma to uz takto nebavi, mam pracu ktora ma bavi som stastna ze ju mam, ale vnutorne sa citim uplne prazdna... mam v sebe strasne vela citov, lasku a nemam ju komu dat strasne by som ju chcela niekomu dat a nemam komu. Za tie 3r. som prezila aj mensie aj vacsie lasky, a jednu taku vacsiu ale aj ta skocila pre nejaky dovod. Uz nechcem byt sama, ked vidim ako kazdy ma niekoho a ja som stale sama tak ma to nebavi, kamosky sa vydavaju, kamarati sa zenia a ja ani len vztah. Naposledy som dostala navrh od jedneho chalana ze chce viac ako kamaratstvo ze chce vztah, ale co mam robit ked to tak necitim co mam fakt nasilu?
Co mam robit uz ma to nebavi, nemam uz chut takto zit.

jedulka

Mimulus na tom říkáš není nic špatného ale najdi si takovou ženu která to cítí stejně jako ty!Která jde do toho naplno a má hned srdíčko v rukou.Celej tvůj problém, jdi a najdi takovou,jsou.

bibiana.e

Mimulus a ako prostim ta ziskas doveru? Loteriou ze - pozri me sa, tomuto budem doverovat? Mam pocit ze tu len si robis srandu z nas.
Das ruku za mna aj do ohna? Pises ze mi doverujes, lebo som Ta nesklamala, pozicias mi 100 Euro ?

Mimulus

Dôvera a ani láska sa nedá vybudovať!!! Možno som podľa väčšiny diskutujúcich j.bnutý ale ja osobne idem do všetkého naplno! Áno možno je to môj návod, ktorý som si časom vytvoril ale prečo ak sa s niekým človek stretne tak by mu nemohol okamžite začať dôverovať? prečo by ho nemohol začať milovať? Už to, čo sa stane ak ten človek prehovorí je už otázne, pretože až potom u mňa existuje niečo ako rozdelenie. Prečo by sme nemali ľuďom dôverovať naplno pokiaľ nás nesklamali? Prečo by sme nemohli milovať pokiaľ nám niekto neublížil? Prečo by mali byť všetci ľudia opatrní a celý život niečo budovať...a nakoniec to ani nemusí prísť? Radšej dám do toho všetko a ak ma ten človek sklame tak uberám... Ale prečo sa báť?

p.d. máš bod :)

jedulka

s Ta3 jako vždycky naprosto souhlasím, co třeba dát si inzerát na Badoo,moje dcera(29let)teprve ted pocítila potřebu se s někým seznámit,opila se kamarádkami a dali si před měsícem inzerát.Už je dva týdny poprvé zamilovaná.Co dělala před tím, no předci co chtěla,chodila do práce s kamarádky na koně, bavila se, co jí je do toho že ostatní mají děti.(po mě!)
p.d víš to je těžký, u nás jsou slovenští lékaři,jsou to dříči a mají potřebu být co nejlepší a taky jsou.U našeho(Vašeho) psychiatra nedostaneš takový svinstva jako Xanax nebo Rivitril, nedá ti je!Jde cestou co nešetrnější léčby.Náš(Váš) nejvyhlášenější vet.Mikulica,celý kraj za ním chodí s těžšími případy.Má špičkové vybavení,vlastní laboratoř,klece,kam jdou zvířátka po operaci a on je vydá majitelům až po 48h, až když si je naprosto jistý dobrým výsledkem.Že je drahý, ale sorry za kvalitu si každý a rád připlatí.Ale co VY? Rozumíš? To není nic než výprodej mozků ze Slovenska.
Koukám zrovna na zprávy
Detroit (USA) - Těžce zadlužené americké město Detroit, které ve čtvrtek požádalo o bankrotovou ochranu před věřiteli.Dvou milionové město je město duchů,skládka ,odpad 50% lidí jsou negramotných ....:-(
Práce s pilou, ano lidé jsou jednodušší,co je zajímá, jídlo, ženy,sex,sport a politika u piva.Proč nemají duševní těžké nemoci jako my? Práce venku,příroda a především a ty to víš,moc nepřemýšlejí o "kravinách".Ende
Mám sousedy všichni Mudr.Táta BAP,žena jako já úzkostně depresivní porucha oba synové BAP. Nejstarší syn to vyhmátl rychle.Opravuje si autíčka.Mladšímu synovi to trvalo velmi dlouho než mu to došlo.Jako psycholog, nestálý, svojský, to mu ale tady nikdo nebere, OK,když je střízlivý ještě se udrží, ale přidá alkohol a už je zle.Vždycky ho chlapy v hospodě zbijou a pak vyhodí.Proč? Je v oboru jednička, koukne na člověka a rozebere ho do šroubku i složité osobnosti a nechá ho v tom dusit.Tak je bit.Pracoval po světě v PL, nikde nevydržel dlouho.A najednou se opět vrátil,navštívil mě, maká jako zahradník někde v Olomouci a místní divadle si zaměstnává IQ psaním ale dramaturgii her.A je v poho.
Ale kdybych chtěla od tebe pomoct pomohl bys mi?Mám takovej nápad a pomoc odborníka by se mi hodil.
Jo ještě to Thaj chi a šamani, mě to nedá :-)Viděla jsem dokument.Neurochirurgie po Africku.
Sedělo tam na zemi asi 14 lidí různého věku,černoši s nějakým hadrem kolem beder a všichni měli v polovině hlavy kůži asi tak 5cm bez vlasového porostu.V chýši jim operoval mozky nějaký šaman, jak to neřekl ale všichni přežili???

p.d.

Majú ľudia žiť presne tak, ako žijú ostatní??? Je konformita tá najsprávnejšia cesta??? Máme sa nechať ovládať našimi pudmi a pocitmi. Ťažko povedať, lebo je to v nás všetkých.

ta3

AG572
pravdaze pride, medzitym sa ale neporovnavaj s okolim, ze ta uz je vydata, ten ma uz deti, vsetci moji kamarati maju vztah iba ja nie, to Ta zbytocne roztrpcuje, ze si teraz sama ber ako prechodny stav kedy by si sa mala snazit aby si dusevne a duchovne "zmocnela" pre buduci vztah, a ano do vztahu sa nenut, nema to ziadny vyznam, ak sa do niecoho nutime ide o nasilie a predsa ziadne nasilie neprinasa nic dobre, ukludni sa, urcite to este pride, medzitym sa venuj sama sebe

p.d.

Alebo toto je super:
Sehnsucht versteckt
Sich wie ein Insekt
I'm Schlafe merkst do nicht
Dass es dich sticht
Jedna filozofia hovori, ze sa treba zbavit akejkolvek tuzby a naucit sa mysliet v nemysleni. To nemsia byt nezmysly ...

p.d.

Napr. to moze vystihnut z mojho pohladu taka jednoducha veta:
- zwischen deinen langen Be.nen such ich Schnee vom letzten Jahr, doch es ist kein Schnee mehr da.