Vždy so mnou bez slova prerušia kontakt - kde robím chybu?

Príspevok v téme: Vždy so mnou bez slova prerušia kontakt - kde robím chybu?
Magnolija

Môj problém spočíva v tom, že už sa mi tretí krát za tohto polroka stal ten istý \\\"príbeh\\\"... Nikdy nebol úplne rovnaký ale podstata rovnaká zostala - spoznala som chlapa, perfektne sme si rozumeli a potom zo dňa na deň so mnou prerušil kontakt. Bez akéhokoľvek vysvetlenia, bez akýchkoľvek náznakov že sa niečo deje, práveže mi to príde tak že skoro vždy pomaly v tom najlepšom.
S prvým chlapom som sa stretávala asi polroka, bolo nám spolu geniálne. Na poslednú sms mi napísal že ma veľmi rád uvidí a ozve sa hneď ako bude môcť. Odvtedy sa už nikdy neozval.
S druhým chlapom som sa stretávala mesiac. Boli sme spolu nonstop v kontakte lebo sme bývali od seba trocha ďalej - telefonáty, smsky, atď. On bol na mňa naviazaný viac ako ja na neho, stále to tvrdil, no ja som mu to opätovala. Predtým ako sa náš vzťah stihol posunúť sa však jedného dňa rozhodol že ma vymaže zo života. Neodpísal, nedvihol, koniec.
S tretím chlapom som sa nikdy nestretla osobne, iba sme si písali. No perfektne sme si rozumeli, mali sme rovnaký zmysel pre humor. Zasa to prišlo najskôr z jeho strany - on mi začal dávať komplimenty a chcel sa stretnúť. Predtým než sme to stihli ma taktiež odpísal. Respektíve - jedného dňa mi už neodpísal a nikdy viac sa neozval (a to sme boli uprostred celkom zaujímavej debaty ktorá nás oboch bavila).
Keď sa vám niečo takéto stane trikrát po sebe, začnete už samozrejme uvažovať nad tým, že chybu niekde robíte vy... Ale ja si ju neuvedomujem. Na nič nikdy netlačím, ani nie som zasa naopak príliš zdržanlivá. Zakaždým mi chlap začne prejavovať náklonnosť, ja mu dávam najavo že mi tiež nie je lahostajný, hovoria mi aká som super, krásna, vtipná a podobné očividne \\\"kecy\\\", a potom bez slova a bez vysvetlenia sa rozhodnú vymazať ma zo života.
Kde teda tú chybu robím?

doubledog

z toho, co pises, sa to podla mna neda zistit, ci je problem v tebe.

podla mna sa skor spytaj nejakeho kamosa, co ta osobne pozna.

Mimulus

agartio má pravdu, rozhodujúci je pre teba ,,feed-back,, - niečo tým ľuďom na tebe jednoducho vadilo ak to mám už takto napísať. Nikto ti však nepovie čo, pretože to nevedia a ni oni sami. Zažil som to a poznám človeka, ktorému sa deje to isté... Potrebuješ to však zistiť ....ako? Neviem. Viem ale že to, čo spravili bolo maximálne úbohé. No nemala by si to brať na ľahkú váhu. Potrebuješ spoznať aspoň jedného človeka, ktorý ti to bude naozaj schopný povedať, odhalí to a aj to naozaj pomenuje tým správnym slovom. Ale čo to je? Každý človek niečo vyžaruje...mňa napríklad ľudia pri sebe neznesú ale nie hneď ale po čase :D Asi na tom niečo bude :)

agartio

Na internetove vztahy velmi nedavaj, ani smsky, phone. Iba na realitu.
Takze ten treti pripad rovno vymaz zo statistiky.
Stava sa to z viacerych dovodov, bud nasiel inu, alebo mal \"rozbehnutych\" viac, alebo ze nema energiu povedat ti, co mu na tebe vadi, ak si bola jedina. Ak si bola jedina a stalo sa toto, tak je to dost ubohe, ze ti ani nevysvetlil, ale za takym nic nelutuj. Takto sa totiz zbavuje len energetickych parazitov, teda ked zistis, ze ti nejaky clovek odcerpava energiu, a nevies ako mu to vysvetlit (to ide malokedy), tak to proste takto ukoncis. Ale zbavovat sa takto potencionalnej partnerky je fakt ubohe, je to vlastne moralny upadok, teda ten clovek ma vnutri prazdno, chyba mu moralka, cest, duchovno. A asi to uz citil aj skor, ale aj tak ti dalej hral, akoby bol maximalne zamilovany. Keby ze aspon naznaci nejaky naznak problemu. Cize ja viem povedat len jedno. Prava laska to urcite nebola. Pravdepodobne ho ovladal len chtic, a chcel ist za sexom. Alebo ak hladal vztah, tak hladal len vztah, aby niekoho mal, ale urcite necitil pravu lasku.

Nieco ho vystrasilo, odpudilo, a nevie ako ti to povedat, vysvetlit, nema na to energiu. Tak to urobil takto. Lenze, ked nedostanes feed-back, tak tazko pochopis, aky mas problem, ako posobis na muzov. Keby ti to viacero muzov vysvetlilo a vzdy podobne, tak aspon lahsie najdes nejaky svoj problem, ktorym zle vplyvas na ostatnych. Takto nevies nic, takze na to budes musiet prijst sama.
V kazdom pripade, bud sama sebou, nerob zo seba niekoho ineho, kym niesi, len aby si ziskala muza, a vztah.

Rena89

Ja mám taký istý problém... Pritom som pekná, štíhla, rada žartujem a bavím sa, ale s mužmi mi to nevychádza.... Rada si prečítam názory ostatných, ako to vidia oni, žeby sa muži báli pekných, vzdelaných a samostatných žien ?????????????