prsia!!!!!!!!!!!!!

chrobak

Baby,nechapem,preco tak velmi chcete vacsie prsia.Kazdy je krasny taky,aky je.Velke prsia nie su take uzasne,boli vas chrbat,nenajdete normalne oblecenie a poznamky primitivnych chlapov tiez nie su nic moc.Skuste sa na seba pozerat ako na nadhernu zenu a kazdy vas tak bude brat.

katussssska

ahoj zuzi prsia ti od antiky nepodrastú. to mi ver ja mám tiež malé prsia - čo ma dosť trápi. a užívam antikoncepciu... nepomáha. skús radšej vyskúšať nejaké tabletky určené na to - ako decolen. ja to chcem tiež vyskúšať - no teraz nemám peniaze nazvyš - tak to musím vydržať ešte chvílku

cokoladka

no ano, prsia ti akoze "narastu", ale ked vysadis antikoncepciu, tak sa zas vratia do povodneho stavu..
takze ak xces brat antikoncepciu len kvoli prsiam, tak to neodporucam. si este mlada, tak si neuvedomujes, aky velky zasah (a v tomto pripade uplne zbytocny) sposobia tabletky tvojej hormonalnej sustave!

zuzka22

ajoj zuzi :), to ti vazne tak narastli prsia? A ake tabletky uzivas? A to si pribrala aj niekde inde ci len v prsiach?

zuzana 28

Ahoj Zuzka, mne to pomohlo až príliš. Keby som vedela,aké až narastú,bola by som spokojná aj s malými (mala som košíčky B, teraz mám E),bolí ma krčná chrbtica, a poznámky niektorých primitívov tiež nie sú kto vie čo.