Rozlucit sa?

Príspevok v téme: Rozlucit sa?
Terezzza

Ahojte, s priatelom sme sa rozisli, ale s jeho rodicmi som si velmi rozumela a mali ma naozaj radi. Nakolko som u nich uz dlho nebola, mam potrebu sa aspon podakovat za vsetko. Ze boli ku mne mili, ze ma prijali a ze som sa velmi dobre u nich citila. Tak sa Vas pytam, ci sa mam s nimi rozlucit? A aku formu by ste zvolili? Dakujem

MultiLevel

:) mame tu dve rozdielne skusenosti na jednu a tu istu vec...a to je fajn, aspon si moze zakladatelka temy vytvorit nazor, ktory priklad je ten jej :)
tak vidis Maoam, nechcela si sa natiskat a to bolo dobre... Ja som praveze zazila to, ako som bola medzi nim, jeho rodinou a nou, lebo sa natiskala.....Pritom ona nebola ani zdaleka taka cestna ako ty, aby sa priznala pred jeho mamou, preco sa vlastne po 3 rokoch rozisla s ich synom....A on, aby ju neznemoznil, bol tiez pred nimi ticho. Nasledkom coho si oni mysleli, ze je to druha "panenka maria" a preto ich smela otravovat ci uz doma, alebo v praci. Trvalo to vyse pol roka, kym som sa neozvala v style "halo, tu som a uz sa mi nechce pocuvat o tom, co ma byvalka nove". Niekedy mam chut povedat jeho mame, co bolo za ich rozchodom, aj ked je to uz par rokov za nami. Bolo to vsak moje najhrosie obdobie a to mali byt chvile prvotneho zamilovania a prvych spolocnych chvil. Nie, my sme donekonecna s jeho mamou rozoberali, ze UZ ZAS bola byvalka v jej praci a vyznavala sa, ako jej chybaju vsetci....
Ja by som si preto davala velky pozor, ako toto "rozlucenie sa" urobim, lebo priatelova byvalka sa lucila pol roka. A brala by som ohlad na to, preco vztah skoncil a ci neublizim aj dalsej osobe.....

Maoam

mne sa toto stalo raz, s mamou dotycneho aj s jeho otcom som si mimoriadne dobre rozumela, ja som im zavolala (ked som vedela, ze nebude on doma) a zdvihla to jeho mamka, ta aj plakala do telefonu, nakoniec mi povedala, ze jej naklamal strasne vela veci o nasom rozchode, bola uplne mimo z toho, co som jej povedala ja, ake boli fakty :-/, povedala som jej, ze vzdy boli ku mne super, ze na nich nikdy nezabudnem a podakovala som sa za ich pristup voci mne, no ona bola dojata, ale fakt aj plakala, co som nechcela, ale bola rada, ze ma pocuje, velmi, potom bol pri telefone jeho otec, on nefnukal, ale vypocul si tiez vsetko, tiez bol velmi rad a obaja vyslovili velku lutost nad tym, ze sa uz nebudeme vidat a zazelali sme si vsetko dobre...

teraz po rokoch, ked si na nich spätne spomeniem poviem k tomu len jedno: som RADA, ze som to vtedy urobila, pretoze oni by dodnes zili v bohvieakych bludoch (o mne a nasom rozchode, co im synacik nataral) a takto som sa s nimi osobne - teda cez telefon pekne rozlucila a tym sa ta kapitola v ich aj mojej psychike mohla lepsie 'uzavriet'

kedze nebola moznost stretnut ich osobne (iny stat), nemohla som s jeho mamcou zajst na kavu ani tak, navyse som sa im uz nechcela 'natiskat', tak som to urobila takto, samozrejme da sa napisat aj e-mail alebo list, ale predsa len hlas je hlas...

boli fakt radi a velmi sa potesili, ono ti ludia si to vazia, ked im povies, ze si im vdacna za to a to a ze im este raz aspon touto cestou chces podakovat ci im povedat, ze su super...

toto VZDY potesi a hlavne, budu ta mat v pamäti taku, aka naozaj SI a nikdy na to nezabudnu, ja som to nerobila kvoli 'imidzu', ale kvoli silnej vnutornej potrebe to spravit a bolo to spravne

MultiLevel

ja by som hlavne riesila, ci ten byvaly uz nema dievca! Presne v tejto situacii som sa ocitla a za seba musim povedat, ze to bolo velmi neprijemne. Ja som bola tym "novym dievcatom". Byvalka sa nielenze chcela stretnut s jeho rodicmi, ale po jej srdcervucom , ze ich uz nikdy neuvidi, sa s nou dohodli, ze k nim moze hoci kedy prist. A tak za jeho rodicmi lozila do ich prace. Pritom rodicia nikdy nevedeli, ze sa s ich synom rozisla preto, lebo nikdy nevedela, ci ho lubi, ci nelubi...
Obycajna sms staci, treba dbat na to, preco ten rozchod bol, ci tym neublizis dalsej strane a ci nenarobis viac problemov .....

ta3

Osobne sa podakovat by bolo najlepsie, ale ked syn - Tvoj byvaly je s nimi, tak tam nechod, ziadna neosobna sms, zavolaj im

Lulita

navstiv ich, povedz, ze to, ze si sa rozisla s ich synom, neznamena, ze ich prestanes poznat, kludne odnes nejaky kvet, dezert, ci vinko

Terezzza

Nie nema! a vyplakavat urcite nebudem, len ide o to, ze mi pride urcite luto.Tak zavolam, podakujem, poprajem vsetko dobre a to je vsetko, nie? :)

MultiLevel

tereza, pokial to ma byt taketo, tak sa s nimi nestretavaj...posledne co treba po rozchode je vyplakavat sa a spominat s jeho rodicmi :D
ako tu uz niekto napisal, nedramatizuj to. Prosto sa im pekne po telefone podakuj a bodka. Ma on uz frajerku?