Ako sa zbavit celulitídy!

miu-miu

agnes, mas pravdu, tie kabinky su strasne, clovek tam vyzera ako monstrum. neviem ci nas tak vidia aj ini, ale ja sa v normalnom zrkadle nevidim taka otrasna ako v kabinke pri tom desnom svetle. uz som na to myslela viackrat, ze si ti predajcovia robia sami sebe zle. malo by tam byt skor take benevolentne svetlo, aby v nom clovek vyzeral skor lepsie ako v skutocnosti. potom by viac nakupoval :). takto aj ja neraz hodim vec naspat na ramienko a nekupim nic.

agnes998

Celulitida je nam aj geneticky dana nakolko sme zeny a na jej vzniku sa podiela nas Hormon estrogen. Nie je vobec lahke sa jej zbavit, ja dost chodim na turistiku, na vysokohorske tury, slapem do kopcov co vraj je velmi dobre na spevnenie a proti celulitide a napriek tomu celulitidu mam. Pritom aspon raz za tyzden mam turu. Najhorsie je to v kabinkach obchodov, tam je take svetlo pod ktorym ta celulitida uplne nadherne vynikne a zvyrazni sa, zu sa mi neraz stalo, ze som si chcela kupit kratase ci suknu a ked som v Tom svetle videla svoje nohy tak mi prisli tak hrozne ze som porad mala po nalade a ani som to nekupila, take nohy nie su na ukazovanie. Strava urcite tiez dost robi, u mna by som mala zacat jest viac zeleniny a menej sladkeho.

Fleur-de-lis

dana85, pri tej zdravej strave nejde o zhodenie kíl. Nezdravé stravovanie má za následok celulitídu, aj keď je človek chudý. Takže úprava stravy mi príde nevyhnutná, ak sa niekto chce zbaviť (zmierniť) celulitídy.

miu-miu

bohuzial na celulitidu nestaci ani cvicit, ani masirovat, ani sa zdravo stravovat. to je problem hlbsi. ako som sa pred rokmi dozvedela, ma to nejaky suvis aj s lymfatickym systemom a cievami a niecim podobnym. to vsetko co tu opisujete je ako podpora dobre ale zaroven je treba absolvovat specialny detoxikacny program proti celulitide kde sa dava do poriadku prave ta spomenuta pricina. taky detox robia napriklad u albertovej v jej centre ale asi aj inde na slovensku len sa treba informovat.

ivka589

Ahoj :), ja som sa tiež práve dala do boja s celulitídou. A tiež som chudá, ale dosť sa mi rozšírila celulitída na zadku a na stehnách. Určite je dobré to striedanie teplej a studenej vody, tiež to idem skúšať. Potom masáže, neviem ti povedať ako dlho možno pomocou niakej tej masážnej rukavice pár minút. A mne sa moc behávať nechce, ja si skôr myslím že by mohli pomôcť aj posilovacie cvičenia, hm? Napríklad také výpady, dvíhanie nôh. Je ich naozaj dosť. Keby sme si dali každý deň zabrať s týmito cvikmi celulilitída by mala zmiznúť, alebo nie? Dúfam že áno :D, lebo fakt sa mi nechce cvičiť bez výsledku!

dana85

jaaj, dakujem za rady, ale ja nepotrebujem zhodit , potrebujem to proste spevnit, lebo to mam uplne mlandrave, kedze ja vobec necvicim, ale uz chcem s tym nieco robit. a tie masaze, kolko asi tak denne??? lebo aj to som skusala uz masirovanie, ale tak to sa neda zas niako dlho robit a kazdy den ....to mi pride take nekonecne na dosiahnutie cielu...a tie kruhove treningy to je co?

neskusena

kremy nepomahaju. ani jeden. pozri si dtest.
pomaha dodat telu prekrvenie, masaze, striedanie teplej-studenej vody na spevnenie a hlavne sport a strava. strava je zaklad vsetkeho.

tie drepy su somarina, skus radsej rychlu chodzu, beh, kardio cvicenia, kruhove treningy. to vsetko mozes robit doma.

btw tym ze budes robit drepy doma, neschudnes z noh. neda sa zhodit tuk len z casti tela. zhadzujes vzdy z celeho. opacne to plati pre svaly.

Fleur-de-lis

Ja som čítala, že celulitída súvisí s nezdravou stravou. Ak si dobre pamätám tak nejak tie toxíny z jedla spôsobujú tie guľky. A je jedno, či je niekto chudý alebo pri sebe, ale ak sa nezdravo stravuje tak má na celulitídu všetko "pripravené".
A nie ani tak krémy, ale masírovanie tých miest môže trochu pomôcť.
Skúsenosť ale nemám žiadnu, zatiaľ ma celulitída obchádza.