Ako sa zbaviť nespavosti?

L93

Ja som v ťažšom životnom období vyskúšala kadečo, no najviac mi pomohla tradičná čínska medicína - večer pred spaním Krehkosť sakurového kvetu (12 guličiek), ráno Voľnosť slobodného pútnika (12 guličiek)... výsledok sa dostavil cca po týždni užívania :) 200 guličiek stojí cca 8 eur (z internetu), mne tradičná čínska medicína naozaj pomohla... :)

erika88

dvakrát som vyskusala neospan z lekarne, spalo sa mi lepsie rychlejsie som zaspala a nebudila som sa v noci takze celkom to pomaha

Anetka2244

Aj ja občas mávam problémy so spánkom. stále premýšľam, prechádzam sa po byte... len hlavne žiadnu kávu... tu je niekoľko dobrých rád, ako bojovať s nespavosťou: -odkaz odstránený-

fitMonka

AC11, specialny extrakt z Uncaria tomentosa krasne upravuje spankove cykly, po par mesiacoch uzivania je spanok fajnovy a rano vstavam plna energie. Pozrite na energiabhip.sk

_meno

ahoj xxx66454111

tvoja nespavost je mozno znamenim tvojej neprejavenej aktivty.
mozes sa prejedat, spat, brat lieky - "pred svetom neutecies, ved svetom si aj ty sam, neda sa ujst pre sebou samim niet kam"

nieco by si mozno chcela spravit ... mozno nieco chces pred cim utekas ... mozno to ti neda spavat - lebo ty v skutocnosti nechces zo strachu spavat - ale naopak chces sa tesit zo zivota, byt aktivna.

vyskusaj sa do niecoho zahryznut - uvidis ako sa budes citit, si spokojna ze si sa vydala tym smerom alebo si uvedomis prave ze to nie je smer ktorym si sa chcela vydat .. ze nieco ine ta spravi stastnejsou.

nasleduj svoje dary, talenty, sny :)