Ako sa zbaviť nespavosti?

xxx66454111

Mne Xanax vobec nepomaha na spanie preto musim vyskusat nieco ine...Drzim vam, teda nam vsetkym palce, nech sa z toho co najskor dostaneme a nech ziadne AD ani lieky na spanie vobec nemusime pouzivat...;-)

McDonald

xxx66454111

ja som mal tiez problemy s nespavostou, bral som nato pred spaním zolpidem a vzdy som zaspal a aj zaspím, bez ohladu nato ci sa mi spať chce alebo nie, je to velmi silné, ale zas veľmi návykové, ja som sa kvoli zavislosti dopracoval k 12 tab. denne, hoc predpisuje sa najviac jedna, momentálne beriem len 1 denne, ale uz sa z toho nedostanem uplne nikdy

Lulita

a co mi pomaha? niekedy nic :)) ale vzdy ako prve su hovorim, klud, nic sa ti nestane, si v bezpeci, to je moja zachranna formulka a flasa cistej vody, bez vody sa ani nehnem, ked je velmi zle, najst tichsie miesto, lavicku, zhlboka dychat, zavriet oci, pit

Lulita

xxx - cca 9-10 rokov, je mi zle rovnako, aj som si uz zvykla, kazdy den mi je biedne, mam take divne stavy, tocenie hlavy, pcoity na omdletie, extrasystoly, derealizacia, ci beriem ad ci nie je to jedno, asi moj udel

xxx66454111

Lulita - A teraz ked neberies ziadne AD ako sa citis? a ako casto dostavas panicke ataky?? Je ti lepsie ako ti bolo vtedy, ked si AD uzivala? Ako dlho uz trpis panickou poruchou a co ti najviac pomaha ked dostanes atak?

Lulita

omg to ako ja...fakt za Paroxetinom Serlift :)) vobec som z neho nespala 4 mesiace bez spanku, bola som mimo, videla som dvojmo nikdy viac! a pribrala osm z neho, fuj, odvtedy sa mi posral metabolizmus a vzdy raz za rok musim chudnut, aby som mala po 60 kg, ja som este medzi tými dvomi brala Moclobemid a ten zo mna robil ineho cloveka, bola som spomalena, depresivna, citila som sa ako bez duse, ako som ho vysadila opat som to bola ja, ja neviem, preco nevedia vymysliet nieco poriadne :(

xxx66454111

Lulita - presne tie isté negatívne účinky som mala aj ja - Paroxetin to bolo niečo strašné- pálenie v chrbte, živé nočné mory, strašne rozrušená som bola a napínalo ma z neho na vracanie.. Preto som pred nedávnom bola u mojej psychiatričky a predpísala mi Serlift - od kedy ho beriem neviem spať. A taktiež mi vôbec neúčinkuje...začínam rozmýšlať o tom, že AD vysadím aj ja

Lulita

xx - presne...brala som oboje, z Paroxetinu som mala desive sny a palenie v chrbte a so Serliftu nutkave obsedantne myslienky a uplnu nespavost, bala som sa tých liekov, nakolko na mna dobre nevplyvali a pp mi ani neodstranili, takze som to svinstvo prestala brat