Výška dievčaťa

brca

agnes998 hmm presne si ti vystihla, tu je problém so sebavedomím....12873949 príde mi to tak, že už nevieš, čo máš na sebe nájsť tak ťa trápi výška pritom máš úplne priemernú výšku a aj keby si podrástla bude to v poriadku, lebo po svete behá veľa vysokých chlapcov, ak máš komplexy kôli tomu... Mám kamarátku,ktorá ma zrejme vyše 180 cm,nosí aj dosť často podpätky a nemá ani najchudšiu postavu a ide po nej skoro každý pritom nie je daaka úplne krásna... Vieš prečo to tak je ? lebo si povedala že byť vysoká je super, že je sexy atď. Všetko máš v hlave, naber trochu sebavedomia, zameraj sa na to, čo je na tebe pekné a nevytváraj si sama komplexy :)

takajedna

ja som toho nazoru, ze radsej byt nizka ako vysoka- podla mna je nizka zena krajsia ako vysoka :))) a som spokojna so svojou 160cm vyskou, mozem si dat vysoke topanky ake chcem a nebudem mat hlavu skoro v oblakoch a nemusim sa hrbit pri chlapovi :D

Lulita

asi tak nejak to bude, kebyze mam 167 cm chcem byt vyssia nie nizsia, aj to pozeranie ako na 2 metrovy stlp sa jej len zda

Lulita

ja sa citim so 174 cm uplne normalne :) ale je pravda, ze vacsina zien je nizsich odo mna, ja napr. nemam problem ani s opatkami, ked si vezmem citim sa este viac sexi

agnes998

167 je priemerna vyska zeny, ani moc vysoka, ani moc mala. Ja mam 174 a patrim k tym vyssim. Malokedy sa najde zena, co je vyssia odo mna, som zvyknuta, ze na zeny vzdy pozeram zhora ja.

melania333

ja mam vysku 154 cm a som spokojna, frajer mi dokonca povedal ze co je male to je chutne :D a ze vraj dobreho vela nenarastie. Aj lesne drobne jahodky su ovela sladsie ako zahradne velke. Aj mensie jablcko je stavnatejsie ako velke.

enny99

boze baby.... ja mam 177cm, som sice vysoka ale vobec to nevnimam ako nejaky hendikep, dokonca aj moj priatel si na to zvykol ze ked si dam opatky som vyssia ako on.... radsej byt pekna, chuda vysoka zena ako male pivo ;)

lorinnes

ja meriam nejakých 157cm a všetci mi hovoria že som uplne malinká. mám hrozne krátke nohy ale teda o 10cm viac sa mi nezdá ako taky mega rozdiel, tak čo potom ti ludia chcu :D? Podla mna sa ešte trochu vytiahneš, ale nič si z toho nerob, poznám aj baby čo maju cez 180cm a to už tu stlpy ale ty nie :)