Výška dievčaťa

12873949

nie nenosim stekle..uz len to by mi chybalo :) to uz ani neviem co by namna povedali, ale inak aj sa citim vysoka aj si tak pripadam a je to dost otravne chcela by som nejakych tych 164cm aj menej

ale zas kamaratka je tak isto vysoka ako ja a pripada mi mala a ja ked sa pozriem do zrkadla tak sa vidim vysoka aj sa tak citim tak neviem :)

Maoam

jj, viac bielkovin, ina skladba stravy a ich rodicia su vyssi, ako boli nasi....(povojnova generacia), hoci aj vtedy uz boli aj vysoki ludia, ja mam cez ulicu suseda, ktory zazil vojnu a ten ma skoro 195cm...na tu generaciu vtedy FENOMEN totalny

Maoam

a este je tu fenomen, ze mladsia generacia je vzdy vyssia ako predosla, teda väcsinou, dnesni mladi ludia, ktori maju cojaviem 17-20r. su vyssi, ako bola napr. moja generacia (dnes nad 30r),
ja ked som v meste a vidim uplne mlade baby (samozrejme, ze su aj nizsie ci stredne vysoke, samozrejme), je strasne vela mladych bab, ktore maju vyslovene molovu vysku (176cm a viac)

Maoam

mozno nosis vysoke stekle (?), inak je tvoja vyska stredna vyska, stredna vyska sa pocita od 164cm do 172cm, nad 172cm sa zena povazuje vramci Europy za vysoku zenu, pod 164cm za nizsiu

priemerna vyska zeny v EU je 165-166cm