je toto normalne??? :)

Príspevok v téme: je toto normalne??? :)
germi

Minule som tak sedela v autobuse a pozerala von z okna a len tak mimochodom som si uvedomila, ako straaaasne ma bavi chudnut... uz si ani neviem predstavit den bez "zdraveho zivotneho stylu", milujem zeleninu, milujem cviceie, sladkost by mi NIKTO uz ani do papulky nenarval...mna to fakt bavi a uz by som sa nechcela vratit spat-ked som ete jedla vsetko, co padlo pod ruku...a bavi ma aj kazdy tyzden postavit sa na vahu a s potesenim zistit, ze som aspon o kusok lahsia.a ak som nahodou nezhodila ani gram, hodim to na to, ze mi narastli svaly a tie su predsa tazsie ako tuk :) ani neviem preco to sem pisem... mozno preto, ze som proste pochopila, ze "chudnutie" nie je len o tom co najskor zhodit co najviac kil, ale tiez o tom, byt spokojna sama so sebou kazdy jeden den...citim sa super, plna energie, dokonca sa mi zda ze som opeknela :) a ja ani nejako sa nehrniem do SCHUDNUTIA, ja proste chcem CHUDNUT :) no povedzte, je toto normalne???:)

jacquelin

tak na druhej strane sked som sa pozrela do zrkadla fakt som bola tlsta a to je podla mna najlepsia motivacia...pozriet sa na seba holu bez spodneho pradla do zrkadla ...clowek ma vtedy chut tak grcat ze inu motivaciu nepotrebuje...teda newiem ako ostatni ale pre mna je toto fakt ta naj motivacia...
a co sa tyka jedenia- no tak najprv som si dala miesto dvoch klobas jednu, potom miesto klobasy maso, potom miesto celeho kuska maso iba polku a polku zeleniny a nakoniec miesto masa zelenina..tak samozrejme ze obcas aj to maso ale nie furt- najlepsie je pecene kura bez koze...a samozrejme vysadit biele pecivo a nahradit tmawym a tak...nepit sladene napoje...ale weeela pit!! min 2litre!

jajka

Ahojte^^ no ja som mala najprv strasny stres, cele dni som na jedlo ani nepomyslela...potom zase navaly hladu...no katastrofa...teraz sa to snazim napravit..tak na ranajky si dam cerealie s jogurtom (asi o pol 7) potom ficim na bicykli do skoly-7km, obed mam v skole o pol 1, a potom domov zo skoly-7km, a pred 8 mam veceru,zvycajne salat a nejake jedlo-teple...spat idem okolo 11^^ teda tolko...a jem vitaminy v tabletkovej forme pre istotu. a ak nemyslite vkuse na jedlo, tak sa da schudnut. Da sa to vydrzat...len treba mat nejake zaujmy, pri ktorych na to nebudete mysliet...napr. ja citam,alebo idem na net..co pride, volejbal...DRZIM VAM PALCE!

goniometry

jacquelin,
a mozes pls dat volake rady ze ako si to v tych zaciatkoch zvladala?tak ze co si papala a ako si to zvladla odolat tomu vsetkemu... a btw, mozno by si uz nemala chudnut, ak frajer hovori, ze uz si moc chuda.. ja teda neviem, nemam pravo ti do toho kecat, sak ako chces, len podla toho co si povedala to trochu zavana ppp...

jacquelin

no to aj ja som zacala chudnut koli chalanovi..furt mi hovoril ze som tlsta a tak no a teras ma to tak chytilo ze uz je strasne na mna nastvany ze fyrt chudnem a chudnem pritom sme su urcili hranicu ze do kedy budem...no a zaciatky boli mrte tazke ae teras som v stadiu ze mi nechuti ziadne jedlo uz ani zelenina prilis a ak tak spapam kalerab kamarat hovoril ze ten perfektne precistuje...takze tak..tak drzim palce seckim co skusaju alebo zacinaju...a k tej mature- ja cem praveze ece dat dole tie dve-tri kilecka aby som tam dobre vyzerala ;)

evanna

chce to strasnu motivaciu,ja som schudla koli chalanovi,najtazsie su prve dva tyzdne,potom to ide lahsie,na sladkosti som ani nepomyslela,proste mi prestali chutit...

evanna

germi: to je pekne,prajem ti to ze si stastna,ja som tiez dakedy schudla 13 kg a bol to uzasny pocit ked som si chytila brucho a tam nic nebolo,uz som to sice nabrala spat ale asi sa dam do toho znova

goniometry

Prosiiiim!!!! poradte mi prosim niekto, ako zostat silna a motivovana :( som strasne tucna a potrebujem veeelmi rychlo zhodit (teda aspon do leta takych 7kg) vzdy sa pekne drzim ale k veceru to prezeniem! vzdy sa prepcham bud ovocim abo medom abo nejakymi cerealiami... takto nikdy neschudnem, ja neviem co robim zle...jem pravidelne, vela zeleniny ale poobede to tak na mna pride, ze proste nemozem prestat, akoby som mala zahmleny mozog... potom sa prejem a vecer vsetko lutujem a hovorim si ako som slaba, ze vsak to nie je take tazke, neprehnat to s jedlom... ale ono to tazke je... prejedam sa skoro kazdy den a stale priberam :( vsetky nohavice su mi male a hanbim sa navliect do tricka s kratkimi rukavmi, taka som tlsta... pls, ako sa mam udrzat motivovana????

germi

sak aj mne chuti :) ale len zdrave :) tak skus na nejaky cas sa uplne vzdat vsetkych takych tazkycha a nezdravych veci a nahrad ich zdravymi... uvidis, ze ti hned zachutia, pocase nebudes mat chut na "nezdrave dobrotky ". zdravy zivotny styl je totiz dost navykovy :)