Extrakcia zuba

Jara222

cau, mne postupne vyberali vsetky styri osmicky. Najskor horna, s tou nebol problem(10 minut kym zacala zaberat injekcia a potom za 2 minuty bol zub vonku), potom spodna, to aj dlhsie trvalo, aj to sil, no ale toto sa mi za 2 dni zapalilo a musela som brat antibiotika. Bolestive to bolo min 2 tyzdne, ranu som citila potom este 3 tyzdne. Tu dalsiu spodnu osmicku mi vyberal podobne, ale ja som sucastne brala aj wobenzym. Su to enzymi, pomahaju hojit poskodene tkanivo, stahuju opuch a nezapalilo sa mi to vdaka wobacu. A ta posledna horna osmicka, ani som nevedela ze vobec mam nejaku ranu :) takze tak

philips

Ja som platil za vytrhnutie 12€ a to som mal dve injekcie, rozpílenie zubu a ešte "pooperačné" inštrukcie.

Čoskoro zabudneš, že ti nejaký zub trhali. :)

Lulita

emalea - nemas zaco, v dnesnej dobe, je uz vsetko drahe, ceny su od-do, podla toho, ako sa zubar so zubom natrapi, zubar bol vzdy drahy

Lulita

Ahoj, tak zobudila som sa bez bolesti, tabletku som uz nebrala, ale opuch tam este je a boli ma vnutro lica, akokeby mi niekto nalozil, ked dam jazyk na lice je bolave, plus na okrajoch zuba sa mi robia povlay, dufam, ze fibrinove a nie hnisave :)

Lulita

philips - pospala som si poobede, tak nie osm teraz unavena, brala som Dalacin, ked mi to zacalo hnisat cca 2 mesiac edozadu, ale musela som vysadit v polovici, lebo som mala z neho priserne bolesti, dostala som z atb zapal pazeraka